IP telefonija

IP telefonija

Saugiai junkite savo įmonės telefono stoteles prie BITĖS tinklo.

IP telefonija – tai paslaugos, skirtos prijungti įmonės IP telefonus ar telefono stotelę (PBX) prie BITĖS tinklo naudojant SIP protokolą. Ši paslauga aktuali, jei Jūsų įmonės darbuotojai dažnai skambina iš įmonės fiksuoto ryšio telefonų.

Suteiksime itin palankius tarifus skambučiams iš fiksuoto ryšio telefonų į mobiliojo tinklo numerius, jei Jūsų įmonė jau naudoja BITĖS mobiliojo ryšio paslaugas. Naudojantis IP telefonijos paslauga netaikomi skambučių sujungimo mokesčiai, o visi pokalbiai apskaitomi sekundžių tikslumu.

Jei Jūsų įmonė nesinaudoja telefono stotele, tačiau norėtų papildomo funkcionalumo skambučiams iš ir į fiksuoto ryšio telefonus, tai gali užtikrinti BITĖS tinklas.

 

Kiek tai kainuoja?

Paslaugų kaina nustatoma atsižvelgiant į IP telefonijos paslaugų diegimo Jūsų įmonėje sprendimo kompleksiškumą.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.