IP telefonija

IP telefonija

Saugiai junkite savo įmonės telefono stoteles prie BITĖS tinklo.

Paslaugos yra skirtos įmonės IP telefonams ar telefono stotelei (PBX) prijungti prie BITĖS tinklo panaudojant SIP protokolą. Turimą Jūsų įmonės telefonų stotelę galima pakeisti virtualia stotele, perkeliant jos funkcionalumą į bendrovės BITĖS tinklą. Jeigu Jūsų įmonė dar neturi telefono stotelės, jos funkcionalumą gali užtikrinti BITĖS tinklas.

Pasirinkę paslaugą „Virtualus PBX“ galėsite naudotis trumposios numeracijos, skambučių peradresavimo, skambučių nukreipimo, skambučių visiems ir kitomis funkcijomis.

Taip pat siūlome itin palankius tarifus skambinti savo įmonės darbuotojams, netaikome sujungimo mokesčio, pokalbiai apskaitomi sekundžių tikslumu, o į minimalų paslaugos mokestį įskaičiuoti tiek vietiniai, tiek tarptautiniai skambučiai. Be to, suteikiame galimybę išsaugoti esamus įmonės numerius.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.