5G pokalbių planai verslui

5G pokalbių planai verslui

Sutarties laikotarpis*

Sutarties laikotarpis

Pokalbių planai*

Pokalbių planai LENGVIAU verslui

Nuo 8,90 € / mėn.

Pokalbių planai LENGVIAU verslui

Nuo 12,90 € / mėn.

Pokalbių planai

Pasirinkite pokalbių planą *

Į planą įeina

5 GB min. 5 GB EU

Įskaičiuota

Neribotos min. ir SMS Lietuvoje ir ES

Įskaičiuota


Negalite išsirinkti tinkamo plano?

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

Kodėl verta rinktis BITĖS 5G pokalbių planus verslui?

5G ne tik užtikrins patikimiausią ir ypač spartų ryšį, bet kartu suteiks papildomas naudas

+

Plečiame
horizontus

Nuolat plečiame tinklą,
todėl greitu bei stabiliu 5G ryšiu galėsite naudotis įvairiose Lietuvos vietose.

+

Investuojame
į 5G tinklą

Rekordines 100 000 000 Eur investicijas skyrėme naujojo 5G tinklo statybai bei ryšio kokybės ir aprėpties plėtrai.

+

Lietuvos 5G interneto
greičio rekordas

BITĖ pasiekė Lietuvos 5G interneto greičio rekordą, net 16 kartų viršijantį vidutinį interneto greiti. Daugiau čia.

+

5G ryšį palaikantis mobilusis įrenginys
su nuolaida

Gaukite nuolaidą 5G ryšiui Lietuvoje palakančiam mobiliajam telefonui,
įsigydami jį kartu su 5G pokalbių
planu.

+

Interneto
apsauga+

Naršykite saugiau – pasirūpinsime, kad grėsmę keliantys duomenys nepasiektų jūsų jautrios informacijos. Interneto apsaugos paslaugą teikiame užsisakius pokalbių planus. Daugiau sužinokite čia.

+

Greitas
pristatymas

Įranga kartu su SIM kortele pas jus atkeliaus itin greitai.
Paslaugą ar įrangą darbo
dienomis užsisakius iki 13 val., užsakymą pristatysime jau kitą
darbo dieną.

Sužinokite BITĖS interneto spartą pasirinktu adresu
5G stiprus
5G vidutinis
5G pakankamas
5G jau greitai
4G stiprus
4G vidutinis
4G pakankamas
2G/3G
Visas BITĖS tinklas yra 4G ir jis jau dengia maždaug 99 % Lietuvos teritorijos. Ryšio padengimo teritorijos gali koreguotis vykstant tinklo įdiegimo darbams.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

5G – tai penktos kartos bevielio ryšio technologija, kuri leis didelius duomenų srautus perduoti greičiau ir lengviau nei iki šiol. Lyginant su 4G tinklu, 5G duomenų perdavimo greitis gali būti iki 100 kartų didesnis. Ši technologija leis klientams pastebimai pagerinti ryšio kokybę ir aprėptį Lietuvoje bei paskatins daiktų interneto (angl. IoT) plėtrą ir platesnes jo panaudojimo galimybes.
Lyginant su 4G, 5G vidutinis greitis yra net 10 kartų spartesnis. 5G tinklas geba palaikyti daugiau vartotojų. Tad net vienoje vietoje esant dideliam žmonių kiekiui, visi jie gali naudotis ypač greitu ir stabiliu internetu bei vienu metu naudoti didelius duomenų kiekius. 5G namų ir biuro internetas savo sparta ir stabilumu nenusileidžia ir šviesolaidžio interneto greičiui. Lyginant su kitomis technologijomis (DSL, vDSL, KTV, Wi-Fi), 5G internetas esant padengimo zonoje gali būti greitesnis, stabilesnis ir leidžia klientams pajungti didesnį kiekį įrenginių vienu metu (naudotis televizija, žaisti internetinius žaidimus, dirbti ir mokytis nuotoliu, valdyti kitus namų įrenginius). Tam, kad pradėtumėte naudotis 5G namų ir biuro interneto paslaugomis, nereikia vesti laidų ar kviesti meistro. Užsisakius paslaugą, užtenka įjungti 5G palaikantį maršrutizatorių.
Naujasis 5G tinklas atveria daug naujų galimybių tiek gyventojams, tiek verslui ir yra itin pravartus tiems, kurie iki šiol neturėjo prieigos prie kokybiško interneto. 5G ryšio technologija užtikrins, kad jūsų jau pamėgtos pramogos džiugintų dar labiau – leis nevaržomai mėgautis aukščiausios kokybės filmais ir serialais, džiaugtis ryšio galingumu ir stabilumu žaidžiant pažangiausius žaidimus internete, dar lanksčiau planuoti nuotolinį darbą ar mokslus. Pasitikdami 5G, pasitinkame ir daiktų interneto (angl. IoT) paslaugų plėtrą įvairiose srityse: medicinos, transporto, žemės ūkio, statybų ir kitose. 5G neišvengiamai paspartins ir kasdienybę lengvinančius išmaniuosius miestų sprendimus, tokius kaip išmanusis vandentiekis ir išmanioji elektros apskaita. Plačiau apie 5G ryšio technologijos pritaikymą ateityje skaitykite čia. Diegdami 5G ryšio technologiją, modernizuojame ir esamus tinklus, bazinių stočių tinklą tankindami net 35 proc. Klientams tai reiškia dar didesnį interneto greitį, ryšio stabilumą ir veikimą dar platesnėje teritorijoje.
5G ryšys veiks ir internetas bus prieinamas klientams, pasirinkusiems 5G interneto paslaugų planą ir turintiems ar įsigysiantiems 5G technologiją palaikančią įrangą (maršrutizatorių) bei esant 5G padengimo zonoje. 5G palaikančius maršrutizatorius galite peržiūrėti ir įsigyti čia.
„Bitės“ 5G internetas jau veikia Vilniaus, Kauno, Klaipėdos rajonuose - „Bitės“ 5G interneto paslaugomis jau dabar gali naudotis Garliavos, Lentvario, Slengių, Trušelių, Grigiškių, Jonavos bei dalies Palangos miesto gyventojai. Artimiausią pusmetį naujos 5G ryšio zonos „Bitės“ tinkle visoje Lietuvoje bus pajungiamos reguliariai, statant naujas ar modernizuojant jau turimas bazines stotis. Planuojama, kad jau kitų metų pavasarį „Bitės“ 5G ryšys pasieks 60 proc. Lietuvos gyventojų.
„Bitės“ 5G ryšys į mobiliuosius telefonus atkeliaus jau pačioje 2023 metų pradžioje.
Tai – ryšio stiprintuvas, kuris padidina Wifi padengimo plotą ir užtikrina stipresnį interneto ryšį. Prietaisą rekomenduojama naudoti didesniuose butuose, namuose ar mažo biuro patalpose (virš 50 kv.m.). Ypač didelėse gyvenamosiose patalpose, pvz. skirtinguose namo ar buto aukštuose, gali prireikti ir kelių ryšio stiprintuvų.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: