Nuo22,00€/mėn

BITĖS pakas verslo startui

Įsigyti paketą
Jei jūsų verslas žengia tik pirmus žingsnius ir dar neskaičiuoja dvejų metų, BITĖ pasiruošusi užtikrinti jums visas tinkamiausias ryšio bei skaitmenines paslaugas. BITĖS pakas – tai būtiniausių paslaugų paketas lengvam ir sklandžiam jūsų verslo startui. Lengva augti kartu!
Mobilusis ryšys ir verslo pokalbių planai

Mobilusis ryšys ir verslo pokalbių planai

Kokybiškas ryšys ir spartus internetas – tai itin svarbios jauno verslo kelionės dalys. Todėl daug pastangų ir dėmesio sutelkiame į mobilųjį ryšį bei verslo pokalbių planus – kad galėtume pateikti jums patrauklius ir naudingus pasiūlymus.

Garantuoto greičio internetas

Garantuoto greičio internetas

Profesionalus 4G / 4G+ ryšio internetas, užtikrinantis tinkamą interneto duomenų gavimo ir siuntimo greitį jūsų biure bet kuriuo paros metu, net ir atsiradus tinklo apkrovai. Daugiau informacijos čia.

 
„MS 365“

„MS 365“

„Microsoft 365“ platforma užtikrins lengvesnį ir sklandesnį jūsų verslo komandos darbą. Kartu gausite verslo klasės el. paštą (50 GB talpa vienam vartotojui), 1 TB duomenų saugyklą vienam vartotojui ir naujausias „Microsoft“ programų versijas. Daugiau informacijos čia.

 
Mobilusis parašas

Mobilusis parašas

Tai jūsų̨ tapatybės patvirtinimo internete įrankis telefone – su juo lengvai ir saugiai galėsite prisijungti prie visų e. bankų ir kitų e. sistemų, pasirašyti e. dokumentus ar atlikti mokėjimus visur, kur tik siekia mobilusis ryšys. Daugiau informacijos čia.

 
IP telefonija

IP telefonija

Lengvai ir patogiai valdykite įmonės skambučius. Suteiksime itin palankius tarifus skambučiams iš fiksuoto ryšio telefonų į mobiliojo tinklo numerius. Daugiau informacijos čia.

 
Atnaujinta paslauga
Interneto apsauga

„Interneto apsauga+“

Internete naršykite dar saugiau! Su 5G pokalbių ir interneto planais verslui teikiama paslauga nuolat tikriname ir sustabdome jūsų įrenginiui ir duomenims grėsmę keliantį interneto srautą. Valdykite veikiančias programėles ir nepageidaujamą turinį savo įrenginiuose. Daugiau informacijos čia.

 

Įsigykite paslaugų paketą lengvai verslo pradžiai

22,00€/mėn

Pokalbių planai

Pokalbių planai

Interneto planai

Interneto planai

„MS 365“

„MS 365“

„Interneto apsauga+“

„Interneto apsauga+“

Įsigyti paketą

Sąlygos

Norite gauti specialiai jūsų jaunam verslui pritaikytą paslaugų paketą?

Gaukite pasiūlymą
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: