Testas: ar žinote, kaip pasirūpinti savo išmaniuoju telefonu?

Išmanųjį telefoną daugelis galėtų vadinti savo geriausiu draugu – vos prabudę jo ieškome, kad sužinotume svarbiausias naujienas, o prieš užmigdami žiūrime mielus arba juokingus vaizdo įrašus. Be abejo, kad įrenginys mus džiungintų kuo ilgiau, juo būtina rūpintis. Ar žinote, kaip tai tinkamai daryti, sužinosite atlikę išmaniųjų įrenginių ekspertų „Bitės Profų“ parengtą testą.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Telefonas yra kone dažniausiai naudojamas išmanusis įrenginys.
  • Tam, kad jis nepriekaištingai veiktų kuo ilgiau, telefoną reikia tinkamai prižiūrėti.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę galėsite įsivertinti, ar daug žinote apie išmaniųjų priežiūrą.
 

„Telefonų naudotojai, kurie juos pasitelkia ne tik skambučiams ar žinutėms, dažnai susiduria su, pavyzdžiui, išmaniojo greito išsikrovimo problema. Tokiu atveju galima patiems imtis veiksmų, kurie galėtų padėti ją išspręsti. Pirmiausia rekomenduoju patikrinti, kokiu ryškumu nustatytas įrenginio ekranas, ir tai, ar jame įjungtos nereikalingos funkcijos, pavyzdžiui, „Bluetooth“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertė, „Bitės Profė“ Agnė Adomaitytė.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.