„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausi biudžetiniai telefonai

Pigesni telefonai priskiriami biudžetinių išmaniųjų įrenginių kategorijai, kurioje taip pat galite išsirinkti optimalų mobilųjį. Šios klasės telefonai gali pasiūlyti pakankamai solidžių parametrų išmaniai ir lengvesnei kasdienybei. „Bitės Profai“ įvertino telefonus iki 300 eurų ir išrinko penkis geriausius modelius tam, kad išsirinkti išmanųjį, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius, būtų lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Xiaomi Redmi Note 10S“ turi net 128 GB vidinę atmintį, todėl su juo galėsite įamžinti tūkstančius nuotraukų
  • Didelis „Samsung Galaxy A22“ įrenginio ekranas sutalpina daug teksto net ir padidinus šrifto dydį
  • „OnePlus Nord N100“ išmanusis yra greitesnis už daugumą panašios kainos konkurentų
  • „Samsung Galaxy A32“ kameros kokybiškai fotografuoja įvairiose kasdienėse situacijose
  • „Nokia X10 5G“ modelis sulauks gamintojo atnaujinimų dar bent trejus metus, kai dauguma kitų panašių telefonų bus atnaujinami dvejus metus

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamus biudžetinius išmaniuosius telefonus, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ straipsnį.

„Mažiau kainuojantys mobilieji gaminami iš pigesnių medžiagų, kad galėtų pasiūlyti brangesniems modeliams prilygstančių parametrų už žemesnę kainą. Todėl juose rasite visas išmaniajam reikalingas funkcijas ir už mažesnę kainą įsigysite patikimą įrenginį pramogoms ir kasdienėms užduotims atlikti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2021 m. rugsėjį.

„Xiaomi Redmi Note 10S“ – puikių komponentų derinys

Xiaomi-Redmi-Note-10S
 
Kinijos telefonų gamintojas nuolat keliasi iššūkius ir dažnai viršija lūkesčius. Šis modelis yra patobulinta „Xiaomi Redmi Note 10“ versija, turinti pagrindinį plataus kampo objektyvą su daugiau megapikselių ir spartesnį procesorių.

„Tai vienas pigesnių įrenginių, kuris turi daug puikių parametrų. Vienas jų – IP53 sertifikatas, patvirtinantis, kad šis išmanusis apsaugotas nuo lietaus lašų ir aplaistymo vandeniu. Mobiliojo nugarėlėje įdiegta keturguba kamera su 64 MP pagrindiniu jutikliu, kuris leis daryti ryškias ir detalias nuotraukas. Verta paminėti ir tai, kad galėsite įamžinti tūkstančius nuotraukų ar įrašyti daugybę programėlių, kadangi telefono atmintis yra net 128 GB“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Šį kokybišką išmanųjį rekomenduojame visiems, kurie nori turėti patikimą įrenginį už mažesnę kainą. Jį naudodami greitai pastebėsite ir kitus „Xiaomi Redmi Note 10S“ privalumus – ryškų ir spalvingą „Amoled“ tipo ekraną, kur kas geresnį garsą užtikrinančius stereo garsiakalbius ir greitojo įkrovimo funkciją, dėl kurios telefoną nuo 0 iki 100 proc. įkrausite per 70 min.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi Note 10S“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A02s“ – puikus ekranas norint viską įskaityti

Vienas pigiausių „Samsung“ įrenginių turi vieną talpiausių baterijų telefonų rinkoje. Net 5000 mAh akumuliatorius leidžia šiam mobiliajam neišsikrauti ilgiau už daugumą konkurentų.

„Jei atliktumėte skambutį su pilnai įkrauta baterija, galėtumėte be pertraukų kalbėti net iki 34 valandų. Palyginimui, prieš 21-erius metus išleistas kultinis „Nokia 3310“ modelis su pilnai įkrautu akumuliatoriumi leisdavo kalbėti iki 4 valandų be pertraukų. Dideliame 6,5 colio įstrižainės Galaxy A02s“ ekrane aiškiai matysite ir įskaitysite turinį įvairiose programėlėse, pavyzdžiui, „Facebook“. Be to, galėsite fiksuoti smagias akimirkas su 13 megapikselių kamera“, – tvirtina „Bitės Profas“

Šis „Samsung“ telefonas yra puikus pasirinkimas ieškantiems pirmojo išmaniojo, kadangi įrenginyje veikianti „ONE UI“ vartotojo sąsaja leidžia greitai perprasti naudojimąsi telefonu.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A02s“ skaitykite šio telefono aprašyme.

„OnePlus Nord N100“ – greitesnis už konkurentus

OnePlus-Nord-N100
 
„OnePlus Nord“ telefonų serija siūlo gerą kainą, prieinamą daugumai vartotojų. Gera žinia, kad šis gamintojas mėgsta kurti greitus įrenginius, todėl net ir mažiausiai kainuojantys modeliai būna spartesni už panašios kainos konkurentus.

„Nord N100“ modelyje spartesnį veikimą lemia ekranas, pasižymintis didesniu (90 Hz) vaizdo atnaujinimo dažniu. Mobilusis greičiau reaguoja į pirštų prisilietimus. Iš pradžių didelio skirtumo galite ir nepastebėti. Jį suprasite tuo atveju, jei po kurio laiko vėl į rankas paimsite telefoną su standartiniu ekranu, kurio vaizdo atnaujinimo dažnis yra 60 Hz“, – tikina „Bitės“ technologijų ekspertas.

Rinkitės „OnePlus Nord N100“, jei norite modelio, kuris net ir po ilgesnio naudojimo išliks greitesnis nei kiti. Jo didelis – 6,52 colio įstrižainės ekranas leidžia patogiai naršyti internete ar skaityti įvairius tekstus, o 5000 mAh talpos baterija užtikrina, kad telefonas greitai neišsikraus.

Daugiau apie „OnePlus Nord N100“ skaitykite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A32“ – kokybiškų kamerų derinys

Samsung-Galaxy-A32
 
Išmanią kasdienybę kiekviename žingsnyje garantuoja „Samsung Galaxy A32“ modelis. Fotografuosite tūkstančius kadrų su keturguba kamera ir nesijaudinsite, kad telefone netilps nuotraukos ar programėlės – mobiliajame yra net 128 GB vidinės atminties. Be to, galėsite įstatyti dar ir papildomą atminties kortelę.

„Šio įrenginio kameros išsiskiria iš kitų panašios kainos konkurentų. Nugarėlėje esantis pagrindinis jutiklis su 64 MP įamžina itin detalias nuotraukas, o 8 MP itin plataus kampo kamera leidžia sutalpinti daugiau draugų ar panoramos į jūsų norimą vaizdą. Kamerų modulyje rasite dar dvi 5 MP kameras, kurių viena yra gylio – fono suliejimui, kita – makro, skirta fotografavimui iš itin arti. Priekinė kamera taip pat didesnės raiškos nei įprastai – 20 MP“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

Tai – optimalus įrenginys mėgstantiems fotografiją, kadangi šios kameros bus itin universalios kone visose situacijose. Be to, įamžintus vaizdus matysite spalvingame „Amoled“ tipo ekrane su didesniu vaizdo atnaujinimo dažniu (90 Hz).

Daugiau apie „Samsung Galaxy A32“ skaitykite šio telefono aprašyme.

„Nokia X10 5G“ – bus atnaujinamas ilgiau už kitus telefonus

Nokia-X10-5G
 
Šiuolaikiniuose „Nokia“ telefonuose veikia daugumai gerai pažįstama „Android One“ programinė įranga. Ką tai reiškia? Visų pirma, telefonas anksčiau už savo konkurentus gaus saugos atnaujinimus nuo įvairių virusų bei funkcijų patobulinimus. Antra, jame įdiegtos tik pačios svarbiausios ir reikalingiausios programėlės. Tad telefono energijos resursai bus naudojami efektyviau, o pats įrenginys veiks kur kas greičiau.

„Šio modelio programinė įranga bus atnaujinama dar bent trejus metus, kai kiti panašios kainos konkurentai bus atnaujinami dvejus metus. Su „Nokia“ mobiliuoju bus patogu skaityti įvairias naujienas internete, kadangi dideliame 6,67 colių ekrane tilps pakankamai daug teksto. Mėgstančius fotografuoti turėtų pradžiuginti ir įrenginio nugarėlėje įmontuota keturguba kamera“, – tikina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių specialistas.

„Nokia X10 5G“ yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori patys nuspręsti, kokios programėles jiems reikalingos išmaniajame. Taip pat mėgstantiems naudotis „Google“ paieškos varikliu –telefone įmontuotas papildomas „Google“ mygtukas, su kuriuo bet kada galėsite labai greitai atlikti paiešką internete.

Daugiau apie „Nokia X10 5G“ skaitykite šio telefono aprašyme.
 

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-vidutines-klases-telefonai

geriausi-flagmanai

geriausi-telefonai-zaidimams

Ką dar reikia žinoti renkantis biudžetinį telefoną?

  • Ką reiškia 90 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis?

Atnaujinimo dažnis rodo, kaip greitai atsinaujina ekrano vaizdas. 90 Hz ekrane tai vyksta 90 kartų per sekundę, kai 60 Hz – 60 kartų per sekundę. Greitesnis atnaujinimo laikas reiškia, kad telefonas veikia sklandžiau, o ekranas greičiau reaguoja į paspaudimą. Be to, tokį įrenginį maloniau naudoti.
  • Ar visuose telefonuose galima naudoti papildomą atminties kortelę?

Ne, ne visuose. Jei ieškote mobiliojo, palaikančio atminties kortelę, atkreipkite dėmesį, ar tai nurodyta jo parametruose. Su visais šiame tope nurodytais telefonais galima naudoti atminties kortelę.
  • Ar didesnė vidinė atmintis gali sulėtinti telefono veikimą?

Įprastai ne. Visgi kartais gali lėčiau atsidaryti galerija, nes telefonas turi užkrauti daugiau nuotraukų. Įprastam veikimui tai neturi jokios įtakos.
  • Kodėl „Amoled“ tipo ekranas vertinamas kaip privalumas?

Nes šio tipo ekranai ryškesni, spalvingesni ir vaizdas juose gerai matomas net ir prieš ryškiausią saulę. „Amoled“ ekranai pasižymi ir geresniu kontrastu, nes juose būna visiškai išjungti ekrano pikseliai, kai rodoma juoda spalva. Tai reiškia, kad juodi atspalviai matomi kaip itin juodi ir dėl to telefonai naudoja mažiau baterijos resursų nei senesnio LCD tipo ekranai.
  • Ar 5G ryšį palaiko tik įrenginiai, kurių pavadinime yra 5G prierašas?

Nebūtinai, kadangi yra nemažai 5G įrenginių, kurių pavadinime nėra šio žymėjimo. Jei ieškote 5G telefono, atidžiai įvertinkite jo parametrus.

 
Daugiau apie išmaniuosius telefonus galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.