„Apple Watch SE (2022)“ apžvalga
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „Apple Watch SE (2022)“, kaip ir kiti šio gamintojo įrenginiai yra „Apple“ ekosistemos dalis.
- Naujieji pažangūs sporto ir sveikatingumo stebėjimo jutikliai leis dar geriau pažinti save ir lengviau siekti išsikeltų tikslų.
- Aptikęs avariją „Apple Watch SE (2022)“ apie tai informuos skubios pagalbos tarnybas ir jūsų pasirinktus kontaktus.
- Bendraukite ir be telefono – pasirinktinai įrenginys gali palaikyti eSIM paslaugą.
- Šis laikrodis suteikia galimybę naudotis „Apple Pay“ bekontakčiu mokėjimu.
„Vos žvilgtelėję į „Apple Watch SE (2022)“ išmanųjį laikrodį iškart pastebėsite, kad jo dizainas panašus į „Apple Watch“ aštuntos kartos modelių. Vėliau nesvarbu, kokio dydžio įrenginį užsisegsite ant riešo – 40 ar 44 mm, jo beveik nejausite. Beje, šio laikrodžio korpusas pagamintas iš 100 proc. perdirbto aliuminio. Pradėję sportuoti matysite ne tik įprastą informaciją, pavyzdžiui, treniruotės trukmę, širdies ritmą ar įveiktą atstumą, bet ir širdies ritmo zonas, žingsnio ilgį, kontakto su žeme laiką, vertikalų kitimą bei kt.“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje detaliau pristato „Apple Watch SE (2022).
Svarbu nepamiršti, kad „Apple Watch SE (2022)“, kaip ir kiti šio gamintojo įrenginiai – „Apple“ ekosistemos dalis. Jie gali lengvai tarpusavyje dalintis informacija ir papildyti vienas kito funkcijas. Pavyzdžiui, su mažuoju „iPhone“ broliu „Apple Watch SE (2022)“ galima valdyti telefono kamerą ar muziką. Jei šiuo metu kaip tik norite atsinaujinti ir pasikeisti savo „Apple“ išmanųjį telefoną, dabar pats tinkamiausias laikas tai padaryti! Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė „Apple iPhone 14 | 14 Pro | 14 Pro Max“ ir „Apple iPhone 14 Plus“ telefonų apžvalgas, kad tinkamą įrenginį išsirinktumėte lengviau.
Be abejo, tam, kad „Apple Watch SE (2022)“ suteiktų geriausią naudojimo patirtį, reikia žinoti ir mokėti naudotis ne tik pagrindinėmis, bet ir išskirtinėmis „Apple“ išmaniųjų laikrodžių funkcijomis. Į šiuos įrenginius galima atsisiųsti programėles iš „App store“ parduotuvės, o kurias iš jų turėti itin naudinga, pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertai.
Vis dėlto jei pirmą kartą įsigijote ar gavote dovanų „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį, žengti pirmuosius žingsnius lengviau jums kaip visada padės „Bitės Profai“, kurie parengė vaizdo instrukciją, kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ laikrodžiu bei eSIM paslauga.
Susiję straipsniai
„Apple AirPods 4 | AirPods 4 ANC“ apžvalga
„HMD Skyline“ telefono apžvalga
„Apple Watch Series 10“ laikrodžių apžvalga
„Xiaomi 14T | Xiaomi 14T Pro“ apžvalga
„Apple iPhone 16 Pro | 16 Pro Max“ apžvalga
„Apple iPhone 16 | 16 Plus“ telefonų apžvalga
Išmaniojo laikrodžio-telefono „Kakė Makė“ apžvalga
„HMD Pulse Pro“ telefono apžvalga
„Samsung Galaxy Buds3 | Buds3 Pro“ apžvalga