Kaip valdyti prezentacijos skaidres „Samsung“ išmaniuoju laikrodžiu?

Jeigu turite naujesnės kartos „Samsung“ išmanųjį laikrodį, ar žinote, kad juo galima valdyti net ir prezentacijos skaidres? Jums nebereikės bėgioti prie kompiuterio, norint perjungti skaidrę, be to, laikrodis padės valdyti ir pristatymo trukmę. Tad su nemokama programėle „PPT Controler“ jūsų susitikimai gali tapti dar sklandesni. O kaip pradėti naudotis šia programėle išmaniajame laikrodyje, sužinosite pasižiūrėję BITĖS Profų vaizdo apžvalgą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Iš „Android“ programėlių parduotuvės atsisiųskite nemokamą „PPT Controller“ programėlę
  • „PPT Controller“ programėlė suteikia galimybę laikrodyje perjungti skaidres, nusistatyti vibraciją su priminimu pereiti prie kitos skaidrės bei bendrą pristatymo trukmę, kad laikrodis primintų, kada atėjo laikas pereiti prie apibendrinimo ar bendrų išvadų ir pristatymą pabaigti
 

„Tikriausiai visiems pažįstama situacija, kai per prezentaciją tenka bėgti iki kompiuterio perjungti skaidrę arba visada galvoti, kada gi reikėtų pereiti prie kitos skaidrės informacijos. Tačiau su „Samsung“ išmaniuoju laikrodžiu tai galima padaryti daug paprasčiau ir lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Linas.

Tam, kad išsirinkti įrenginį labiausiai atitinkantį jūsų poreikius būtų lengviau, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius laikrodžius ir išrinko penkis geriausius. Tačiau jeigu vis tiek susiduriate su sunkumais renkantis pagalbininką, peržvelkite „Samsung Galaxy Watch Active 2“ apžvalgą arba „Samsung Galaxy Watch 3“ apžvalgą. Šie ir kiti naujausi „Samsung“ išmanieji laikrodžiai padeda dar patogiau sekti savo sveikatą. Kuo naudingos EKG ir spaudimo matavimo funkcijos, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip pat, išmaniuosius laikrodžius gali priderinti ir prie savo išvaizdos ir stiliaus. Kaip priderinti išmaniojo laikrodžio ciferblatą prie savo drabužių, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: