Geriausios dovanos moterims

Dovanos ieškojimas mylimajai, artimai draugei ar giminaitei gali tapti tikru galvos skausmu. Ypač tada, kai siekiama, kad dovana ne tik nustebintų, bet ir palengvintų kasdienybę. Dėl to išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ jums skuba į pagalbą – pateikia 5 dovanų idėjas, kuriomis moteris greičiausiai pradžiuginsite.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Belaidės ausinės „Apple AirPods Pro“ leidžia mėgautis švariais garsais be aplinkos triukšmo.
  • Apyrankės „Xiaomi Mi Band 7“ funkcijos beveik nenusileidžia išmaniesiems laikrodžiams.
  • Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch5“ operacinė sistema – „Wear OS“, kuri leidžia naudoti populiarias programėles.
  • Belaidis kroviklis „Samsung Trio“ vienu metu gali krauti net 3 įrenginius.
  • Elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mi 3“ – nepakeičiama judėjimo priemonė mieste.
 

„Moterims dažniausiai svarbu, kad išmanusis įrenginys atrodytų estetiškai ir juo būtų galima lengvai naudotis. Būtent į tai atsižvelgę sudarėme 5 geriausių dovanų sąrašą. Be abejo, įrenginiai pasižymi ir kitomis savybėmis, tad juos rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti į tai, ką mėgsta jūsų draugė, mama, sesė ar kita moteris“, – pataria išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Apple AirPods Pro (2nd gen)“ – vienos pažangiausių belaidžių ausinių

Belaidės „AirPods“ ausinės yra neatsiejama „Apple“ ekosistemos dalis. Kitaip tariant, naudoti kelis šio gamintojo įrenginius galima dar lengviau, nes jie vienas kitą papildo.

„Šios ausinės išsiskiria aktyviu ir pasyviu triukšmo slopinimu. Vadinasi, mėgstamos muzikos garsų nepertrauks aplinkos šurmulys. Svarbu ir tai, kad dėl išskirtinio dizaino ausinės ne tik džiugina akis, bet ir tvirtai laikosi ausyse. Man juos patinka naudoti ir tada, kai noriu pabūti tyloje“, – prisipažįsta išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Ausinių dėklas palaiko belaidį įkrovimą, o jų baterija muzikos leidžia klausytis net iki 30 val. Tokia dovana maloniai nustebins „iPhone“ telefonus naudojančias moteris, nes „iOS“ operacinė sistema ausinėms suteikia papildomų funkcijų ir įrenginius lengvai susieja.

Apple-AirPods-Pro

„Xiaomi Mi Band 7“ – apyrankė, kurios nesinorės nusisegti

„Xiaomi“ gamintojo apyrankė, kurios kaina – itin patraukli, suteikia beveik tokias pačias galimybes kaip ir išmanieji laikrodžiai.

„Pagrindinis šių įrenginių skirtumas tas, kad apyrankė nesuteikia galimybės atsiliepti į skambučius ir tokiu būdu bendrauti. Vis dėlto apyrankės AMOLED ekrane visi pranešimai puikiai matosi net ir ypač saulėtą dieną. Jame taip pat pateikiama informacija apie naudotojo pulsą, nueitus žingsnius, miegą ir net deguonies kiekį kraujyje“, – sako „Bitės Profas“.

Įrenginys atsparus vandeniui ir ilgai neišsikrauna – vos kelias valandas įkrovę jo bateriją, apyrankę galėsite naudoti net iki 2 savaičių. Ji gali tapti puiki dovana toms, kurios apie savo sveikatą nori žinoti daugiau.

Xiaomi-Mi-Band-7

„Samsung Galaxy Watch5“ – telefono galiomis pasižymintis laikrodis

„Samsung“ laikrodis išsiskiria „Wear OS“ operacine sistema, safyro kristalo stiklu apsaugotu ekranu ir tuo, kad turi daug naudingų funkcijų.

„Galiu patikinti, kad įrenginys veikia itin sklandžiai ir, lyginant su kitais išmaniaisiais laikrodžiais, leidžia naudoti kone daugiausia populiarių programėlių, įskaitant „Google Maps“ bei „Youtube Music“. Be to, šis laikrodis atlieka ir kiek įdomesnes funkcijas, pavyzdžiui, naudotojo kūno sudėties analizę“, – pastebi A. Archangelskis.

Jis taip pat įspėja, kad šis laikrodis turi vieną trūkumą – jo neįmanoma susieti su „iPhone“ telefonais. Dėl to derėtų atkreipti dėmesį, kokį išmanųjį naudoja moteris, kuriai ieškote dovanos.

samsung-watch5-40mm

samsung-watch5-44mm

„Samsung Trio“ belaidis kroviklis – vienas įkrovimas visiems prietaisams

Samsung-trio-pakrovejas2
Belaidis kroviklis veikia su įrenginiais, palaikančiais QI belaidžio krovimo standartą. Tokią dovaną gavusi moteris galės pamiršti laikus, kai ilgai ieškodavo, o po to dar ir narpliodavo skirtingus kroviklius.

„Šiuo krovikliu vienu metu galima krauti net tris įrenginius, pavyzdžiui, telefoną, belaides ausines ir išmanųjį laikrodį. Kroviklį iš viso sudaro 6 krovimo ritės. Tai reiškia, kad ant jo įrenginiai pradės krautis, net jei bus padėti netiksliai. Beje, kroviklio komplektacijoje rasite „Samsung 25W“ krovimo blokelį, kurį naudojant telefoną įkrausite dar greičiau“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Leiskite draugei, mamai, sesei ar mylimajai apie išmaniųjų įrenginių krovimą galvoti dar rečiau ir namuose palaikyti tvarką be krūvos laidų.

samsung-charger-trio-pirkti

„Xiaomi Mi 3“ – elektrinis paspirtukas, kuriuo patogu judėti mieste

Patogiam keliavimui mieste vienas geriausių pasirinkimų yra elektrinis paspirtukas. Jei norite palengvinti moters kasdienybę, ši transporto priemonė – puiki dovana.

„Šis „Xiaomi“ įrenginys sveria šiek tiek mažiau nei kiti panašaus galingumo paspirtukai. Be to, jis užima nedaug vietos, kai yra sulenktas. Paspirtuką pilnai įkrovę, juo įveiksite iki 30 km atstumą. Tiesa, pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įrenginį šiek tiek krauna net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama itin efektyviai“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Paspirtukas turi itin ryškų priekinį žibintą, tad juo drąsiai galima naudotis bet kokiu paros metu. Šis įrenginys – ideali transporto priemonė mieste gyvenančioms moterims, kurios pastoviai susiduria su automobilių kamščiais.

Xiaomi-Mi-3-paspirtukas

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.