„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos moterims

Ieškote dovanos mylimajai, artimai draugei ar giminaitei, bet bijote nepaitaikyti? Remdamiesi pirkimų tendencijomis bei atsiliepimais, „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 išmanias dovanas, kurias įteikę moteriškos lyties artimajai greičiausiai neapsiriksite.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 dovanas moterims
  • „Apple AirPods Pro“ – bene geriausios bevielės ausinės rinkoje
  • „Xiaomi Mi Band 6“ apyrankė – veikia kone kaip išmanus laikrodis, o priežiūros nereikalauja
  • „Samsung Galaxy Watch 4“ – išmanesnis net už telefoną
  • „Samsung Trio“ kroviklis – atsisveikinimas su krovimo laidais
  • „Xiaomi Mi 1S“ – greitas, ištvermingas, bet lengvutis

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas dovanas moterims, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Tendencijos rodo, kad moterims labiau nei vyrams rūpi paprastas įrenginio sujungimas ir naudojimas bei daili išvaizda. Mūsų paruoštas penketas įrodo, jog šie siekiai tikrai suderinami su funkcionalumu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 dovanų moterims rekomendacijas.

„Apple AirPods Pro“ – vienos pažangiausių belaidžių ausinių

Belaidės „AirPods“ ausinės jau tapo neatsiejama „Apple“ pasaulio dalimi. Tik itin aukštos kokybės įrenginiams taupomas „Pro“ ženkliukas reiškia, jog net palyginus su kitomis „Apple“ ausinėmis šios – ypatingos. Jos maloniai nustebins ne tik tas, kurios dar nėra turėjusios bevielių ausinių, bet ir prie „AirPods“ pratusias moteris. Kuo juos tokios ypatingos?

„AirPods Pro“ išsiskiria savo aktyvaus ir pasyvaus triukšmo slopinimu. Unikalaus dizaino ausinės patogiai laikosi, o kiekvieną dainos instrumentą girdėsite tuo pačiu negirdėdami aplinkinio šurmulio. Ausines galima įsikišti net neklausant muzikos ir tiesiog norint pabūti tyloje“, – supažindina A. Archangelskis.

Be to, ausinių įkrovimui dėklas palaiko belaidį įkrovimą, o baterijos užteks 24 valandoms muzikos klausymo. O klausyti galėsite pradėti beveik iš karto – „AirPods Pro“ susiejant su „iPhone“ pakanka jas ištraukti iš dėklo ir prijungti pasiūlys pats telefonas.

Norėdami įsigyti „AirPods Pro“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi Band 6“ – apyrankė, kurios nesinorės nusisegti

Išmaniosios apyrankės bus puiki dovana moteriai, norinčiai daugiau žinoti apie savo sveikatą. „Xiaomi Mi Band 6“ – naujausia ir pažangiausia gamintojo kol kas išleista apyrankė, kainuojanti nedaug, o siūlanti beveik tą patį, ką išmanieji laikrodžiai. Esminis jos skirtumas nuo išmanaus laikrodžio – nors ir matysite ja skambučius, atsiliepti ir kalbėtis per apyrankę nepavyks.

„Visas naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekis išnaudojamas „AMOLED“ ekranui, kuris sukurtas taip, jog puikiai matytųsi net itin šviesioje aplinkoje. Ekrane vartotojas gali išvysti savo pulsą, nueitus žingsnius, žinutes, informaciją apie miegą ir net deguonies kiekį kraujyje. Be to, apyrankė atspari vandeniui, o vos kelių valandų pakrovimo pakanka net iki dviejų savaičių nešiojimo. Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori svarbiausią informaciją matyti netraukdami iš kišenės telefono, bet neketina apyrankės priežiūrai skirti daug laiko“, – sako „Bitės Profas“.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi Band 6“ spauskite čia.

„Samsung Galaxy Watch4“ – laikrodis su telefono galiomis

Jei manote, kad artimajai reikia ne apyrankės, o išmaniojo laikrodžio – vargu, ar sugalvosite geresnį variantą už „Samsung Galaxy Watch4“. Jame rasite naują „Wear OS“ operacinę sistemą, procesorių, ekraną ir dar begalę kitų atnaujinimų, kurie „Samsung“ laikrodžiuose nekito nuo pat pirmojo „Galaxy Watch“.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch4“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch4“ galite sužinoti pasirinkę 40mm arba 44mm laikrodžio versijas.

„Samsung Trio“ belaidis kroviklis – vienas įkrovimas visiems prietaisams

Samsung-trio-pakrovejas2
Vienas išmaniųjų įrenginių trūkumas – vis nauji įkrovimo prietaisai bei laidai. „Samsung Trio“ šią problemą išsprendžia. Įrenginys leis užmiršti laikus, kai nerandate ar išnarplioti nepajėgiate skirtingų pakrovėjų. Tam tereikia, kad įrenginiai palaikytų QI belaidžio įkrovimo standartą.

„Vienu metu su „Samsung Trio“ galima krauti net tris įrenginius: telefoną, belaides ausines, išmanųjį laikrodį ir daugybę kitų reikmenų. Išvis įrenginį sudaro šešios krovimo ritės, tad net nereikia telefono ar laikrodžio padėti itin tiksliai – jie vis tiek krausis. Atrodo, belaidis įkroviklis yra sąlyginai paprastas išradimas, tačiau susidomėjimas juo vis auga, nes žmonės nori išlaisvinti namus nuo laidų ir apie krovimą galvoti dar rečiau“, – pastebi „Bitės Profas“.

Beje, su belaidžiu krovikliu parduodamas ir „Samsung 25W“ krovimo blokelis – jį naudojant telefonas krausis dar greičiau.

Norėdami įsigyti „Samsung Trio“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – lengvas būdas judėti po miestą

Aukščiau šiame tekste minėti įrenginiai skirti nešiojimui arba laikymui namuose. O kaip apie moterį, kurios kasdienybė aktyvi bei pilna darbų? Patogiam keliavimui mieste jau kurį laiką nėra geresnio pasirinkimo už elektrinius paspirtukus, o vieną pačių patikimiausių pasiūlo jau minėti „Xiaomi“.

„Moterims „Xiaomi Mi 1S“ paspirtukas tinka idealiai, nes yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos. Vienu įkrovimu galima įveikti iki 30 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo įrenginys labai tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina A. Archangelskis.

„Xiaomi Mi 1S“ – ideali transporto priemonė moterims miestuose, kur atstumai tarp vietų nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi 1S“ spauskite čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-vyrams-1
 
dovanos-100-1
 
dovanos-200-1

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.