Testas: ar atpažinsite garsių technologijų kompanijų logotipus?

Logotipus matome kiekvieną dieną ‒ lauko, televizijos ar interneto reklamose, taip pat ant parduodamų prekių etikečių ar jau įsigytų produktų. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad juos žinoti ir įvardinti ‒ vieni juokai. Nebūkite tuo užtikrinti, nes „Bitės Profai“ parengė testą, kurį nusprendę atlikti turėsite gerai pasukti galvas, kokių tai žymių technologijų kompanijų prekės ženklai.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Įvairius logotipus matome kiekvieną dieną
  • Atrodo, kad juos įsiminti ir žinoti ‒ lengva, tačiau tai ne visai tiesa
  • Technologijų kompanijų prekės ženklų žinojimas gali praversti žaidžiant žaidimus, dalyvaujant protmūšiuose ar renkantis naujus įrenginius
  • „Bitės Profai“ sukūrė testą, leidžiantį pasitikrinti, kiek technologijų kompanijų logotipų žinote

Jei norite pasitikrinti savo žinias, atlikite žemiau pateiktą testą.

„Dar visai neseniai daugelis žaidė mobiliųjų telefonų žaidimus, kuriuose reikėdavo atspėti, kam priklauso nurodytas logotipas. Prekės ženklų žinojimas taip pat praverčia su draugais dalyvaujant protmūšiuose ar renkantis naujus įrenginius. Mūsų parengtas testas skirtas visiems, norintiems pasitikrinti savo žinias apie technologijų kompanijų logotipus. Kviečiu jį pradėti“ ‒ sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Testą sudaro 10 klausimų. Nesvarbu, ar į visus klausimus atsakysite be klaidų, ar su, vis viena praplėsite savo žinias apie technologijų kompanijas ‒ po kiekvieno jūsų pasirinkimo apie jas bus pateikiama papildoma informacija. 
 


BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.