Kaip atsisiųsti muzikos į telefoną?

Šiandien klausytis muzikos lengvai ir legaliai yra ypač lengva. Tam veikia daug muzikos transliavimo internetu platformų, turinčių milžiniškas kūrinių bibliotekas. Visgi, norėdami klausytis muzikos ar mėgstamos tinklalaidės neprisijungę prie interneto, prieš tai kūrinius turėsite atsisiųsti į telefoną. Išsamia instrukcija, kaip tą padaryti, dalinasi „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Muzikos platformos suteikia galimybę atsisiųsti bet kurią jose esančią dainą, albumą, grojaraštį ar tinklalaidę ir klausytis jų būnant be interneto ryšio
  • Tam, kad galėtumėte parsisiųsti dainas, albumus ir kt., būtina tapti platformos prenumeratoriumi
  • „Spotify“ ir „Tidal“ neleidžia parsisiųsti dainų, naudojant mobiliuosius duomenis, kol neaktyvuota specialiai tam skirta funkcija telefone
  • Tam, kad galėtumėte parsisiųsti muzikos iš „Tidal“ ir klausytis jos be interneto, telefone būtina įjungti šią funkciją.

Daugiau apie tai, kaip atsisiųsti muzikos į telefoną, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos. Šiandieninės muzikos transliavimo internetu platformos leidžia parsisiųsti mėgstamas dainas, albumus, grojaraščius ir tinklalaides į telefoną ir vėliau klausytis jų be interneto ryšio. Tiesa, tam, kad galėtumėte tą padaryti, turite tapti programėlių prenumeratoriais“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atsisiųsti muzikos iš „Spotify“?

Pirmiausia programėlėje atverkite jums patinkantį grojaraštį, albumą ar tinklalaidę, kurią norite parsisiųsti, ir spustelėkite baltą jungiklį . Bakstelėkite ir jei atsisiuntimas sėkmingas, jungiklis taip pat taps žalias.

spotify

„Paprastai „Spotify“ neleidžia parsisiųsti kūrinių, naudojant mobiliuosius duomenis, todėl norint tą daryti, šią funkciją reikia aktyvuoti. Spustelėkite „Namai“ (angl. Home) mygtuką, tuomet „Nustatymai“ (angl. Settings), „Muzikos kokybė“ (angl. Music Quality) ir aktyvuokite parsisiuntimą naudojant mobiliuosius duomenis (angl. Download using cellular)“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

spotify-2

 

Kaip atsisiųsti muzikos iš „Tidal“?

Norėdami parsisiųsti grojaraštį ar dainą iš „Tidal“, aktyvuokite prie kūrinio esantį parsisiuntimo jungiklį. Po to spustelėkite ekrano apačioje esančią parinktį „Mano kolekcija“ (angl. My Collection) ir nustatymų simbolį ekrano viršuje.

tidal1

„Kitas žingsnis – įgalinti telefoną, kad jame galėtumėte leisti muziką, nenaudojant interneto. Nustatymuose raskite parinktį „Įgalinti“ (angl. authorize) ir spustelėję įveskite savo įrenginio pavadinimą, tuomet pasirinkite „Gerai“ (angl. ok)“, – nurodo A. Archangelskis.

tidal2

Kaip atsisiųsti muzikos iš „Deezer“?

Muzikos iš „Deezer“ į telefoną parsisiųsite atvėrę norimą grojaraštį, albumą ar tinklalaidę ir aktyvavę parsisiuntimo jungiklį.

deezer1

„Deezer“, kaip ir „Spotify“, neleidžia parsisiųsti kūrinių, naudojant mobiliuosius duomenis, kol neaktyvuojate tam skirtos funkcijos. Todėl atverkite nustatymus, spustelėkite „Garsas“ (angl. Audio) ir „Parsisiųsti naudojant mobiliuosius duomenis“ (angl. Download via cellular network)“, – aiškina „Bitės Profas“.

deezer3

Kaip atsisiųsti muzikos iš „Youtube Music“?

A. Archangelskis sako, kad muzikos parsisiuntimas iš „Youtube Music“ į telefoną, yra pats paprasčiausias. Tiesiog pasirinkite norimą grojaraštį ar dainą ir spustelėkite atsisiuntimo mygtuką. Kitas kelias – spustelėkite ekrano viršuje, dešinėje esančius tris taškelius ir atsisiuntimo mygtuką.

youtube-music

Youtube-music

Kaip atsisiųsti muzikos iš „Apple Music“?

„Apple Music“ platformoje radę patikusią dainą ar grojaraštį, spustelėkite prie pavadinimo matomą pliuso ženklą.

apple-music

Prie pridėtos dainos ar grojaraščio atsiras atsisiuntimo simbolis – debesėlis su rodykle žemyn. Spustelėjus, bus pradėtas dainos ar grojaraščio atsiuntimas.

apple-music

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.