„Samsung Galaxy S20 FE“ apžvalga

„Galaxy S20 Fan Edition“ turi visus pagrindinius brangiausių įrenginių privalumus, tačiau kainuoja mažiau. Puikūs ekrano parametrai, užtikrinantys dar sklandesnį animacijos ir vaizdo kitimą, pašėlęs greitis, daug atminties, ilgai laikanti baterija – tai tik keli šio išmaniojo privalumai. O apie viską išsamiai sužinokite iš „Bitės Profų“ vaizdo apžvalgos.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Didžiausi dizaino pasikeitimai – atsisakyta lenktų ekrano kraštelių, plastikinė, mažiau pirštų antspaudus traukianti nugarėle ir galimybė pasirinkti iš šešių skirtingų akį traukiančių spalvų
  • Išmaniojo ekrano technologija užtikrina spalvų kontrastingumą ir geresnį matomumą tiesioginės saulės šviesoje, o stereo garsiakalbiai ir erdvinį garsą kurianti „Doldy Armos“ sistema užtikriną dar malonesnę vartotojo patirtį
  • Už sklandesnį animacijų ir vaizdų pasikeitimą atsakingas 120 Hz atsinaujinimo dažnis, o telefonu galėsite naudotis be rūpesčių dėl ilgesnio baterijos laikymo

„Samsung Galaxy S20 Fan Edition“ turi visus svarbiausius brangiausių įrenginių privalumus. Gamintojui sutaupius vos keliose vietose, pavyzdžiui atsisakius lenktų ekrano kraštelių ir stiklinės nugarėlės, pavyko pasiekti patrauklią šio išmaniojo kainą. Tad jeigu ieškote pažangaus išmaniojo už mažiau – tai vienas tinkamiausių pasirinkimų“, – sako „Bitės Profas“ Karolis.

Šiomis dienomis norint atsiskaityti už pirkinius ir pamiršus namuose piniginę, užteks kartu su savimi turėti išmanųjį telefoną. Kaip telefone su „Android“ operacine sistema pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Google Pay“, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas prisitaiko prie savo gerbėjų ir siūlo įrenginius, kurie galėtų palengvinti jų kasdienybę. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

O „Samsung“ belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ – mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie „Galaxy Buds2“ sužinosite šioje vaizdo apžvalgoje, o norintiems profesionalių ir vienų iš geriausių ausinių rinkoje, sužinokite apie „Galaxy Buds Pro“ ausines „Bitės Profo“ Mantvydo vaizdo apžvalgoje.

Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, kuris lėmė didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. „Bitės Profai“ nurodo, kuo išsiskiria ir kuo naudingi šie „Samsung“ išmanieji laikrodžiai.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: