„Samsung“ telefonų „Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra“ apžvalga

„Samsung“ naują dešimtmetį pažymi pristatydamas iškart tris itin pažangius „Galaxy S“ serijos flagmanus. Po praėjusiais metais pasirodžiusio „S10“, „Samsung“ nusprendė nebeskaičiuoti „Galaxy“ serijos patobulinimų vienetais ir savo naujiesiems modeliams drąsiai suteikia „S20“ numeraciją. Kaip gamintojo pasitikėjimas ir numeracijos šuolis atsispindi įrenginių parametruose? Kuo šie trys išmanieji ypatingi ir kuris iš jų jums tiktų geriausiai? Atsakymai į šiuos ir kitus jūsų klausimus – išsamioje „Bitės Profų“ apžvalgoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Dizaino pasikeitimai – visuose šios šeimos išmaniuosiuose kameros įmontuotos kitose vietose, o beveik visų įrenginių priekį sudaro ekranas, telefonai šiek tiek ilgesni ir turintys dar siauresnius ekranų kraštelius
  • Išmanieji atsparūs vandeniui ir dulkėms, o pirštų antspaudų jutikliai – dar tikslesni ir jautresni
  • Šie modeliai pasižymi itin greitais ir efektyviais procesoriais, kurie leis mėgautis sklandžių veikimu, o ilgai laikanti baterija užtikrins ilgą telefono veikimą
  • Išmanieji telefonai pasižymi puikiomis kameromis ir objektyvais, o vaizdo įrašai gali būti filmuojami aukščiausia 8K raiška

Išsamiau, apie „Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra“ modelius ir šių įrenginių galimybės sužinokite „Bitės Profo“ Lino parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Samsung“ naują dešimtmetį pasitiko pristatydami tikrai ryškias žvaigždes – „Galaxy S20“, „Galaxy S20+“ ir „S20 Ultra“. Visi trys išmanieji turi puikius ekranus, įspūdingas kameras ir yra labai greiti. Todėl šie išmanieji tinkamas pasirinkimas norintiems geriausios patirties. Ypač tai tinka „Samsung Galaxy S20 Ultra“ atveju – jo kamerų galimybės visa galva lenkia pagrindinius konkurentus.“, – teigia Bitės Profas“ Linas

Šiomis dienomis norint atsiskaityti už pirkinius ir pamiršus namuose piniginę, užteks kartu su savimi turėti išmanųjį telefoną. Kaip telefone su „Android“ operacine sistema pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Google Pay“, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas prisitaiko prie savo gerbėjų ir siūlo įrenginius, kurie galėtų palengvinti jų kasdienybę. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

O „Samsung“ belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ – mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie „Galaxy Buds2“ sužinosite šioje vaizdo apžvalgoje, o norintiems profesionalių ir vienų iš geriausių ausinių rinkoje, sužinokite apie „Galaxy Buds Pro“ ausines „Bitės Profo“ Mantvydo paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, kuris lėmė didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. „Bitės Profai“ nurodo, kuo išsiskiria ir kuo naudingi  „Samsung“ išmanieji laikrodžiai.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.