Testas: ką žinote apie „Samsung Galaxy“ telefonus?

„Samsung“ prekės ženklas daugeliui asocijuojasi su išmaniųjų įrenginių kokybe ir daugiafunkcionalumu. Ne be reikalo, nes naujausia „Galaxy“ telefonų serija šiuo metu yra viena pažangiausių. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ jums meta iššūkį – parengė testą, kurį atlikę sužinosite, ar galite save vadinti „Samsung Galaxy“ telefonų žinovu.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • „Samsung Galaxy“ – išmanieji telefonai, planšetės ir laikrodžiai, naudojantys „Android“ operacinę sistemą.
  • Naujausia „Samsung Galaxy“ telefonų serija šiuo metu yra viena pažangiausių.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę galėsite įsivertinti, ar esate šių telefonų žinovas.
 

„Samsung Galaxy“ šeimą sudaro ne tik išmanieji telefonai, bet ir planšetės, ir laikrodžiai, kurie naudoja „Android“ operacinę sistemą. Net jei tai jau žinojote, tikiu, kad atliekant testą turėsite pasukti galvą. Jame rasite klausimų tiek apie „Galaxy“ telefonų istoriją, tiek apie jų išskirtines funkcijas. Nieko nelaukdami spauskite mygtuką „Pradėti“ ir gerai praleiskite laiką“, – kviečia išmaniųjų įrenginių ekspertė, „Bitės Profė“ Nėja.

Ji taip pat kviečia nepraleisti išmaniųjų įrenginių ekspertų „Bitės Profų“ parengtų „Samsung“ išmaniųjų įrenginių apžvalgų.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.