„Xiaomi 11 Lite 5G NE“ apžvalga

Kai vieni išmaniųjų įrenginių gamintojai yra priversti sumažinti mobiliųjų telefonų gamybos apimtis dėl rinkoje trūkstamų lustų, „Xiaomi“ ir vėl nustebino netikėtai pristatę atnaujintą išmanųjį telefoną – „Xiaomi 11 Lite 5G NE“. Kuo šis išmanusis skiriasi nuo ankstesnio modelio ir kodėl sužavėjo „Xiaomi“ gerbėjus, sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išskirtinis išmaniojo spalvų pasirinkimas, formos sukurtos patogiam naudojimui, o ekranas, dengtas tvirtu „Gorilla Glass 5“ stiklu, padės apsaugoti jį nuo įbrėžimų.
  • Naujas „Snapdragon 778G 5G“ procesorius šiek tiek geriau apdoroja grafiką ir gebą efektyviau paskirstyti išmaniojo energiją.
  • Vienas didžiausių šio išmaniojo privalumų – didelės „asmenizavimo“ galimybės, kai išvaizdą galite derinti prie savo savo ar telefono įvaizdžio.
  • Triguba kameros sistema – be pagrindinio objektyvo, dar rasite itin plataus matymo kampo ir telemakro objektyvus.

„Xiaomi 11 Lite 5G NE“ – išvaizdus išmanusis telefonas, kurį patogu laikyti rankose ir naudotis dėl praktiško valdymo. Savo kainos segmente jis yra tikrai stiprus varžovas konkurentams. Šis išmanusis patiks jaunesniems vartotojams, žaidimų mėgėjams ar fotografavimo entuziastams“, – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Jei ką tik įsigijote šį „Xiaomi“ išmanųjį telefoną ir norite užtikrinti kuo sklandesnę naudojimosi patirtį, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.

Bendrovės „Xiaomi“ įrenginiai – populiarus pasirinkimas įvairiose gyvenimo srityse. Išmaniųjų įrenginių gamintojai stipriai prisidėjo ir prie elektrinių paspirtukų populiarumo. Kodėl gamintojo „Xiaomi“ paspirtukai susilaukė didžiulio susidomėjimo ir kurį iš jų pasirinkti saviems poreikiams, pasakoja „Bitės Profai“.

Štai „Xiaomi“ robotai-siurbliai – vienas populiariausių pasirinkimų tarp visų robotų-siurblių. Jei šiuo metu kaip tik ieškote naujojo pagalbininko namams, svarbu įsivertinti poreikius – kokiuose namuose gyvenate, koks jų išplanavimas, danga ir kt. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip teisingai išsirinkti siurblį robotą.

O galbūt smalsu, kodėl kinų technologijų žvaigždė gavo būtent „Xiaomi“ pavadinimą? Siekdami padėti jums geriau pažinti technologijų bendroves-lyderes, „Bitės Profai“ pasakoja, kaip atsirado ir ką reiškia jų pavadinimai.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: