Testas: kiek prisimenate apie „BlackBerry“ išmaniuosius telefonus?

„BlackBerry“ – išmanieji telefonai, kurie daugeliui iš mūsų sukelia nostalgiją. Kone labiausiai jie išsiskyrė dėl fizinės QWERTY klaviatūros, leidusios greitai ir patogiai rašyti. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė testą apie „BlackBerry“ telefonus, kurį atlikę sužinosite, kiek dar apie juos prisimenate.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • „BlackBerry“ – išmanieji telefonai, kurie išsiskyrė fizine QWERTY klaviatūra.
  • 1984 m. Maikas Lazaridis ir Dougas Freginas įkūrė įmonę „Research In Motion“, kurią šiandien žinome kaip „BlackBerry Limited“.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę sužinosite, kiek žinių esate sukaupę apie „BlackBerry“.
 

„Kompanija „BlackBerry Limited“ nebegamina išmaniųjų, apie kuriuos, beje, galima rasti daug įdomių faktų. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad vienu metu jie buvo populiariausi telefonai JAV? Arba tai, kad juos naudojo daug verslininkų ir politikų dėl ryšio saugumo funkcijų, patikimos el. pašto integracijos ir, be abejo, patogios klaviatūros? Kviečiu jus gerai praleisti laiką atliekant testą apie „BlackBerry“ telefonus“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas ir ragina spausti mygtuką „Pradėti“.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.