Kokias inovacijas atskleis „Samsung“ artėjančiame „Galaxy Unpacked 2022“ renginyje?

Jau rugpjūčio 10 d. 16 val. kviečiame stebėti visus technologijų gerbėjus intriguojantį renginį – „Galaxy Unpacked 2022“, kurio metu bus pristatomi inovatyviausi sprendimai išmaniųjų įrenginių rinkoje. Kokių naujienų galime tikėtis šiemet?
 

„Tiesioginės transliacijos metu bus pristatyti patobulinti sulenkiami telefonai, kurie, tikimasi, pranoks savo pirmtakus. „Samsung“ žada, kad patobulinti išmanieji leis būti išskirtiniu ir originaliai mėgautis technologijomis tiek dirbant, tiek pramogaujant. Na, o visos naujųjų įrenginių funkcijos bus atskleistos jau rugpjūčio 10 dieną“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

 
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.