Namuose netyčia palikote išmanųjį ir dabar jaučiatės kaip be rankų? Puiku! Vadinasi, šis įrenginys jau seniai tapo jūsų kasdieniu palydovu. Verta prisiminti, kad draugystė truks ilgiau, jei jį tinkamai prižiūrėsite, o tam koją gali kišti įvairiausi mitai, kurių apstu net ir šiandien. Tiesa ar mitas? Į šį klausimą ne kartą atsako BITĖS PROFAI, kad savo žinias apie telefonų naudojimą pasitikrintumėte lengviau.

Telefonų kameros: kuo daugiau, tuo geriau?

Tam, kad nuotraukomis sužavėtumėte aplinkinius, jau seniai nebereikia profesionalios įrangos – užtenka išmaniojo su kameromis. Čia pateikiama informacija, kodėl jų ir megapikselių gausa negarantuoja fotografijų kokybės ir į kokius įrenginio parametrus dėl to svarbu atsižvelgti.

Skaitykite

Išmanusis ir magnetas: bičiuliai ar priešai?

Tikroji tiesa apie telefono ir magneto santykį jus greičiausiai nustebins. Ar prie išmaniojo laikant banko kortelę, ji gali išsimagnetinti? Ar telefoną laikant šalia magneto, jis gali pakenkti įrenginiui? Atsakymus su detaliais paaiškinimais rasite šiame straipsnyje.

Skaitykite

Telefonų baterijos: kokią joms įtaką daro papildomos funkcijos ir specifinis krovimas?

Jei išmaniojo baterija veikia puikiai, jis ilgai neišsikrauna. Sužinokite, ar vos iš pakuotės išėmus naują telefoną, jį reikia visiškai iškrauti, o po to taip pat įkrauti 3 kartus iš eilės. Be to, sužinokite, kokią įtaką akumuliatoriui daro veikiantys „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšiai.

Skaitykite

Testas: mitai ir tiesa apie telefonus

Gali būti, kad jau kurį laiką vadovaujatės išmaniųjų naudojimo pramanais. Testas skirtas tiems, kurie nori ne tik pasitikrinti savo sukauptas žinias ar gerai praleisti laiką, bet ir tobulėti, nes atsakymus įrenginių ekspertas išsamiai pakomentavo.

Spręskite

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: