Palydovinė ir skaitmeninė televizija: kurią pasirinkti?

Šiandien egzistuoja ne viena televizijos rūšis, tad nesunku pasimesti, kuris variantas tinkamiausias būtent jums. Vis tik sprendžiant, kurią paslaugą rinktis, svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į savo įpročius, gyvenamąją vietą ar net laisvalaikį. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Šiandien rinkoje galime rinktis kabelinę ar antžeminę, išmaniąją, naujos kartos išmaniąją ir palydovinę televizijas
  • Kabelinė ar antžeminė televizija suteikia ribotą skaičių kanalų, kurių rodomą turinį galite stebėti tik transliuojamą realiu laiku
  • Naujos kartos išmanioji televizija „Go3|BITĖ" suteikia galimybę turinį žiūrėti bet kuriuo metu ir bet kuriame išmaniajame įrenginyje: televizoriuje, planšetėje, kompiuteryje ar telefone
  • Palydovinė televizija yra tinkamiausias pasirinkimas žmonėms, gyvenantiems atokiose, nutolusiose vietose

„Keičiantis vartotojų poreikiams, keičiasi ir televizija. Šiandien naujos kartos televiziją jau galima žiūrėti ne tik televizoriuose, bet ir telefonuose, kompiuteriuose ar planšetėse. Be to, jei anksčiau dar galėjome skųstis, kad nėra ką žiūrėti, tai gausi turinio biblioteka šiandien prisiderina prie kiekvieno poreikių ir siūlo ne tik populiaraus, bet ir unikalaus, išskirtinio turinio. Taip pat leidžia peržiūrėti televizijos eteryje rodytą turinį mums patogiu metu, jį prasukti pirmyn ar atgal bei peržiūrėti net kelis kartus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kuria televizija pradėti naudotis lengviausia?

palydovine-ar-skaitmenine

Skirtingi televizijos tipai siekia to paties tikslo – suteikti vartotojui gerą, sklandžią pramogą. Tik kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius? Kuria apskritai pradėti naudotis lengviausia?

Kabelinė ar antžeminė televizija signalą perduoda skaitmeniniu būdu. Norint pradėti naudotis antžemine televizija, jums gali prireikti papildomos įrangos – skaitmeninio priedėlio. Jį įsigysite kiekvienoje elektroninių prekių parduotuvėje. Prijungę priedėlį prie televizoriaus laidu, iškart galėsite mėgautis tradiciniais lietuviškais kanalais.

Norint pradėti naudotis išmaniąja televizija taip pat reikės papildomos įrangos. Pirmiausia bus reikalingas specialus priedėlis, kurio prijungimui prireiks technikų pagalbos. Antra, kadangi išmanioji televizija veikia interneto pagrindu, jai būtinas stabilus interneto ryšys. Tiesa, svarbu paminėti, kad skaitmeninės televizijos tiekėjas dažnai reikalauja, kad interneto ir televizijos tiekėjas būtų tas pats, todėl turėsite mažiau lankstumo.

Naujos kartos išmaniąja televizija „Go3|BITĖ" pradėti naudotis lengviausia. Jums nereikės jokios papildomos įrangos ar technikų pagalbos. Užteks atsisiųsti išmaniąją programėlę į savo televizorių, kompiuterį, planšetę ar telefoną ir jau galėsite mėgautis plačiu turinio pasirinkimu.

„Jei išmanaus įrenginio neturite – ne bėda. Naršyti po gausią turinio biblioteką galėsite ir senesnės kartos televizoriuje – tereikės įsigyti „Android TV“ priedėlį, dėl kurio televizorius iškart pavirs išmaniu“, – pamini „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas ir priduria, kad priešingai nei išmanioji televizija, „Go3|BITĖ" veikia su bet kokiu interneto tiekėju.

„Go3|BITĖ" lengvai įsidiegsite patys – tereikės parsisiųsti programėlę ir prisijungti prie paskyros. Tai viso labo užtruks tik keletą minučių ir tikrai patiks žmonėms, norintiems kuo greičiau išbandyti paslaugą. O kad būtų dar lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi išsamia instrukcija.

„Bitės Profai“ apžvelgė daugybę televizorių ir išrinko penkis geriausius, kad išsirinkti tinkamiausią būtų lengviau. O jei planuojate televizorių rinktis patys, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, jums padės „Bitės Profo“ Andriaus patarimai. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ir kaip tinkamai išsirinkti televizorių.

Ar bus ką žiūrėti?

ar-bus-ka-ziureti

Kabelinė ar antžeminė televizija valdoma standartiniu TV pulteliu, o naudojantis ja matysite ribotą skaičių kanalų. Taip pat galėsite stebėti tik realiu laiku transliuojamus TV kanalus, neturėsite itin patogios televizijos atsisukimo funkcijos ir neišvengsite reklamų.

Išmanioji televizija suteikia galimybę žiūrėti skirtingus kanalus ir turi įrašų archyvavimo funkciją, tad televizijos eteryje rodytą turinį galėsite peržiūrėti jums patogiu metu.

„Tuo tarpu naujos kartos televizija „Go3|BITĖ“ apskritai griauna tradicinės televizijos rėmus ir prisitaiko prie individualių jūsų poreikių. Galite patys nuspręsti, ką, kada ir kuriame įrenginyje: televizoriuje, planšetėje, kompiuteryje ar išmaniajame telefone, norėsite žiūrėti. Taip pat labai patogu ir tai, kad filmą, TV laidą ar serialą galite bet kada sustabdyti ir pratęsti jo peržiūrą kitame įrenginyje“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Čia rasite ir didelę turinio biblioteka, kurioje šiuo metu yra daugiau nei 2000 įvairiausių filmų ir serialų. Be populiariausių pramogų, čia gausu ir išskirtinio turinio, pavyzdžiui, lietuvių pamėgtų serialų „Kurmis“, „Gaujų karai“, „Gelbėtojai išgelbėtojai“ ir kt. „Go3|BITĖ" žiūrovams siūlo ir išskirtinį sporto turinio asortimentą: per „Go3|BITĖ" galėsite stebėti visas LKL turų varžybas ar Lietuvos krepšinio šimtmečiui skirtą 10-ies dalių dokumentikos ciklą.

M. Vrubliauskas priduria, kad čia rasite ir vaikams pritaikytą aplinką, kuri vienoje vietoje leidžia rasti daug specialiai jiems skirto turinio. Šią aplinką lengvai pasieksite vos keliais mygtukų paspaudimais.

„Go3|BITĖ" vaikams skirtas turinys padės juos užimti kelionės metu, tačiau jei norite sužinoti ir daugiau pramogų, skaitykite straipsnį apie išmaniąsias pramogas keliaujant, skirtas visai šeimai.

Kokie palydovinės televizijos privalumai?

kur-gyvenate

Gyvenantiems atokiose vietose, kur prastas interneto ryšys ir dažniausiai veikia tik mobilus internetas, tačiau norintiems matyti daugiau kanalų, puikus pasirinkimas – palydovinė televizija „Home3“.

„Nors gyvenantys atokiose vietose gali rinktis minėtą antžeminę televiziją, tačiau daliai žmonių neužtenka kelių rodomų kanalų. Tuo metu palydovinė televizija „Home3“ leidžia stabiliai žiūrėti daugiau nei 50 kanalų, tarp kurių ir „TV1000“ ar sporto kanalai. Ir tam nereikia interneto ryšio“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Norint pradėti ja naudotis reikės užsisakyti „Home3“ paslaugą „Bitėje“, kuri yra vienintelė šios palydovinės televizijos tiekėja Lietuvoje. Tuomet sulaukti technikų, kurie pritaisys palydovinę lėkštę prie namo sienos ir užtikrins, kad ja būtų transliuojami jūsų norimi kanalai.

„Jei turite galimybę „Home3“ televizijos priedėlį prijungti prie interneto, tuomet galėsite naudotis išmaniosios televizijos privalumais, tokiais kaip TV archyvas, plati filmų bei serialų biblioteka“, – priduria M. Vrubliauskas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: