BITĖS „Interneto apsauga+“ – internete nardykite drąsiai

Internetas suteikia daugybę galimybių, tačiau tuo pačiu ir kelia kibernetinių pavojų. Gera žinia ta, kad jų galima lengvai išvengti naudojant naujos kartos BITĖS paslaugą „Interneto apsauga+“. Vaizdo įraše išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis išsamiai pristato, kuo ji naudinga ir kokius gali suteikti išmaniuosius saugumo sprendimus.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Naujos kartos BITĖS paslauga „Interneto apsauga+“ leidžia internetu naudotis saugiau.
  • Ją užsisakyti ir valdyti galima tiek „ManoBITĖ“ savitarnos svetainėje, tiek telefono programėlėje.
  • Prisijungę prie savo paskyros galėsite matyti 30 d. įvykių apžvalgą, t. y. nuo kokių pavojų per tą laiką buvote apsaugoti.
  • Be to, galėsite naudoti net 5 skirtingus turinio filtrus, apsaugančius nuo žalingos ir nepageidaujamos informacijos internete.

„Svarbiausia tai, kad nuo interneto keliamų grėsmių turėsite galimybę apsaugoti ne tik save, bet ir savo šeimos narius. Tam galėsite, pavyzdžiui, įjungti norimus turinio filtrus, kurių yra net 5: saugumo, suaugusių, pramogų, nusikaltimų ir reklamų. Jei norite, kad jūsų artimieji nematytų svetainių, susijusių su azartiniais lošimais, ginklais ir pornografija, įjunkite suaugusiųjų filtrą. Jei siekiate, kad jūsų vaikas sutelktų dėmesį į mokslus, įjunkite pramogų filtrą. Tiesa, ypač patogu tai, kad beveik visiems filtrams galima taikyti išimtis. Vadinasi jums leidus, t. y. nustačius tinkamą laiką ir dieną, artimasis mėgautis pramoginiu turiniu galės įprastai, pavyzdžiui, vakarais ir savaitgaliai“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame išsamiau pristato BITĖS paslaugą „Interneto apsauga+“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: