„Apple iPhone SE“ apžvalga

Šis „Apple“ išmanusis – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kompaktiško, galingo ir patrauklios kainos įrenginio. Dėl ekrano dydžio jį patogu valdyti viena ranka, o jo greitis ir galingumas šiuo metu yra vieni iš didžiausių rinkoje. Ir tai – tik dalis „iPhone SE (2020)“ privalumų. Apie visus sužinokite pasižiūrėję „Bitės Profų“ parengtą apžvalgą.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Apple iPhone SE“ pasižymi kompaktiškumu – 4,7 colių įstrižainės ekranas, modernus metalinis rėmelis, priekis ir nugarėlė padengti šiuo metu bene atspariausiu susibraižymams stiklu
  • Grįžęs „Home“ mygtukas padeda lengviau valdyti įrenginį bei atrakina telefoną piršto antspaudo jutiklio pagalba, taip pat telefonas atsparus vandeniui ir dulkėms
  • „A13 Bionic“ procesorius padeda užtikrinti greitą ir sklandų išmaniojo veikimą, kokybišką įprastą bei portretinį fotografavimą dienos šviesoje
  • „Apple iPhone SE“ išsiskiria išskirtinėmis filmavimo galimybėmis – optinis vaizdo stabilizavimas, itin tikslus fokusas ir galimybė filmuoti 4K raiška

Daugiau apie išmanųjį telefoną „Apple iPhone SE“ ir šio modelio funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Karolio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Apple iPhone SE“ rekomenduočiau tiems, kurie nori kompaktiško, bet pažangaus išmaniojo. O išvaizdus ir tvirtas korpusas, dar ilgai prieinami atnaujinimai bei procesorius turėtų patikti tiems, kurie dairosi ilgaamžio pagalbininko“, – pataria „Bitės Profas“ Karolis.

Bendrovės „Apple“ įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Šiandien galime nesijaudinti ne tik tada, kai pamirštame grynuosius, bet ir namuose palikus piniginę – tereikia šalia turėti mobilųjį telefoną. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip „iPhone“ telefone pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“.

Svarstote, ką padovanoti draugui ar artimajam? Gera žinia, kad galite padovanoti ir programėlę ar žaidimą. Nupirkę dovaną programėlių parduotuvėje „App Store“, galėsite ją kartu su linkėjimu išsiųsti draugui ar šeimos nariui. O kaip nupirkti dovaną programėlių parduotuvėje ir išsiųsti su linkėjimu draugui ar šeimos nariui, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Jei vis dar sunku išsirinkti išmanųjį labiausiai atitinkantį jūsų poreikius, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius ir išrinko penkis geriausius modelius iki 500 eurų.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.