Kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei E5783-330“ maršrutizatoriuje?

Automatinį ryšio režimą maršrutizatoriuje galima nesunkiai, rankiniu būdu pakeisti į pageidaujamą – pavyzdžiui, reikalui esant, nustatyti, kad maršrutizatorius veiktų naudodamas tik 3G ryšį. Apie tai, kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei E5783-330“ maršrutizatoriuje, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos.
  • Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau.
  • Prisijungus prie maršrutizatoriaus valdymo skydo ir matant jo pagrindinį langą, šiek tiek priartinkite vaizdą ir spauskite „Tinklo nuostatos“.
 

„Pateikiau detalią instrukciją, kurioje pasakoju, kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei E5783-330“ maršrutizatoriuje. Tą padaryti nėra sunku – pirmiausia reikės prisijungti prie maršrutizatoriaus kompiuteriu arba telefonu. Šioje instrukcijoje matomi telefono ekrano vaizdai, bet tokie patys žingsniai veiks ir naudojantis kompiuteriu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei E5783-330“ maršrutizatoriuje?

Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote arba neatsimenate savo maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jame gamyklinius parametrus ir pradinės reikšmės sugrįš į tas, kurios nurodytos lipduke, priklijuotame ant maršrutizatoriaus nugarėlės, po jo baterija.

huawei-e5783-330-nustatymas-1

Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos. Jį galite rasti šalia „IP“ užrašo lipduke, priklijuotame ant maršrutizatoriaus nugarėlės, po baterija.

huawei-e5783-330-nustatymas-1

Beje, jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau. Įsijunkite „Wi-Fi“ nustatymus palaikę ant „Wi-Fi“ ikonos greituosiuose nustatymuose, paspauskite nustatymų simbolį šalia savo „Wi-Fi“ tinklo ir spauskite „Tvarkyti kelvedį“.

huawei-e5783-330-nustatymas-3

Pamatysite tokį langą. Kad instrukcija visiems įrenginiams būtų vienoda, šiuo atveju spauskite mėlynai pažymėtą tekstą – „Tinklalapį“.

huawei-e5783-330-nustatymas-4

Išvysite slaptažodžio vedimo laukelį. Jūsų slaptažodis ant maršrutizatoriaus lipduko pavadintas „Password“. Mano atveju, jis yra „FeniHAd2“. Įveskite slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“.

huawei-e5783-330-nustatymas-5

Kitas žingsnis – iššokusiame naujinimo lange spauskite „Pirmyn“. Kitame lange – „Sutinku“. Trečiajame lange rekomenduoju spausti „Įjungti ir tęsti“.

huawei-e5783-330-nustatymas-6

Jums pasiūlys pakeisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą bei slaptažodį. Galite nieko nekeisti ir vis tiek spausti „Pirmyn“.

huawei-e5783-330-nustatymas-7

Jums taip pat pasiūlys pakeisti prieš tai naudotą maršrutizatoriaus valdymo skydo prisijungimo slaptažodį. Galite įrašyti savo norimą arba žymėti jungiklį, kad šis slaptažodis būtų toks pats, kaip ir „Wi-Fi“ tinklo slaptažodis. Pasirinkus pageidaujamus nustatymus, spauskite „Baigti“.

huawei-e5783-330-nustatymas-8

Prisijungus prie maršrutizatoriaus valdymo skydo ir matant jo pagrindinį langą, šiek tiek priartinkite vaizdą ir spauskite „Tinklo nuostatos“.

huawei-e5783-330-nustatymas-9

Priartinkite vaizdą ir kairėje spauskite „Paieška mobiliajame tinkle“.

huawei-e5783-330-nustatymas-10

Spauskite ant užrašo „Automatinis“, esančio šalia „Pageidaujamas tinklo režimas“. Meniu pasirinkite norimą tinklo režimą ir apačioje spauskite „Išsaugoti“.

huawei-e5783-330-nustatymas-11

Ekrane pasirodžiusioje lentelėje spauskite „Patvirtinti“. Minutę palaukite ir maršrutizatorius bus paruoštas naudoti.

huawei-e5783-330-nustatymas-12

„Ryšio prioritetas maršrutizatoriuje sėkmingai pakeistas! Pabandykite prie jo prijungti kitą įrenginį ir įsitikinsite, kad pokyčiai veikia“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.