„Gudrutis Super-G Active“: išmanaus laikrodžio vaikams apžvalga

Kaip rasti vaikams patogiai naudojamą ir tuo pačiu jų saugumą užtikrinantį įrenginį – šis klausimas sprendžiamas nuolatos. Naujasis laikrodis-telefonas „Gudrutis Super-G Active“ pasiūlo į saugumą ir lengvą naudojimą orientuotas funkcijas, kurios vienodai patiks vaikams ir padės jų tėvams. „Bitės Profo“ Andriaus apžvalgoje – pagrindinės priežastys padovanoti šeimos mažiesiems naująjį laikrodį-telefoną.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Kitaip nei ankstesnių modelių, naujo „Gudručio“ dizainas nėra vaikiškas – jį nešioti puikiausiai gali ir paaugliai;
  • Išskirtinės „Super-G Active“ savybės: vienas plačiausių jaunimui skirtų išmaniųjų laikrodžių ekranų ir itin ilgai veikianti baterija;
  • Tėvai gali nuotoliniu būdu telefonu matyti, kur yra laikrodis, kiek ir kaip juda jo naudotojas bei gauti įspėjimus apie išėjimą iš įprasto judėjimo lauko;
  • Nors „Gudrutis Super-G Active“ tinka bet kokiam vartotojui, geriausiai įrenginys pritaikytas tiems, kurių saugumą šeima nori užtikrinti nuotoliniu būdu – vaikams ar paaugliams.

Komplektacijoje – viskas, ko gali prireikti

Gudrutis | BITĖ

Telefono-laikrodžio pakuotėje be paties įrenginio yra ir visi reikalingi priedai: ant „Super-G Active“ jau uždėta ilgesnė ir šalia esanti trumpesnė apyrankė, 6 skirtingų kalbų naudojimosi instrukcija, įkrovimo laidas bei du dangteliai SIM kortelėms. Tad pradėti juo naudotis – itin paprasta.

Universalesnis dizainas

Gudrutis | BITĖ

Ankstesni „Super-G“ laikrodžiai jau savo dizainu aiškiai buvo pritaikyti išskirtinai mažesniems vaikams. Naujasis „Gudrutis“ – kitokio, atnaujinto dizaino, kuris išvaizda tinka vaikams, tačiau uždėtas ant paauglio ar jaunuolio riešo tikrai nesukuria vaikiško laikrodžio įspūdžio“, – pastebi „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Laikrodžio apyrankė – standartinio 20mm pločio, todėl ją lengva pakeisti kitomis, net ir paprastų nešiojamų laikrodžių apyrankėmis.

Svarbiausios „Super-G Active“ jungtys paslėptos galinėje laikrodžio dalyje ir lieka kone nepastebimos. Ten galima rasti SIM kortelės jungtį, širdies pulso jutiklį ir įkrovimo kontaktus. Pastarieji prie pakrovėjo prilimpa magnetais, tad palikti laikrodį krauti yra lengva ir patogu.

„Garsiakalbio skylutės – laikrodžio apačioje, o mikrofono skylė bei įjungimo ir SOS mygtukai – jo dešinėje. Ankstesni „Gudručio“ modeliai įjungimui ir SOS signalui naudojo tą patį mygtuką, tad jų atskyrimas – maloni staigmena, kuri neabejotinai sumažins netyčinių SOS pagalbos funkcijos panaudojimų, bet nei kiek neapsunkins ją susirasti, jei to prireikia“, – pranašumą ankstesniems modeliams komentuoja A. Archangelskis.

SOS mygtukas jį nuspaudus automatiškai paskambina ir žinutę išsiunčia telefono numeriui, kurį kaip SOS nurodysite įrenginio kontaktų sąraše.

Dar vienas iš būdų užtikrinti vaikų saugumą – „Google Family Link“ programėlė. Jei pirkdami išmanųjį telefoną savo vaikams jaudinatės, kaip stebėti jų prie įrenginio praleistą laiką, kontroliuoti turinį, apriboti išlaidavimo virtualia pinigine galimybes bei stebėti atžalos buvimo lokaciją, „Bitės Profai“ kviečia susipažinti su šia programėle ir jos naudingomis funkcijomis.

Techninių parametrų žvaigždė – stipruolė baterija

Gudrutis | BITĖ

Techninėmis galimybėmis „Super-G Active“ tikrai nenuvils net paties įnoringiausio jaunojo vartotojo. Visų pirma, laikrodžio spalvotas liečiamas 1.3“ IPS, 240x240 raiškos ekranas yra vienas didžiausių visoje jaunimui skirtoje rinkose dalyje, tad įžiūrėti jame tekstą ar rodomus duomenis lengva.

„Viena priežasčių, kodėl laikrodis idealiai tinka jaunesniems vartotojams – itin mažas energijos eikvojimas ir galinga baterija, kurią naudoti nepakrovus galima naudoti net iki 3 dienų. Puikiai tinka tiems, kurie ne kasdien prisimena laikrodį pasikrauti. Tiesa, viena priežasčių, kodėl energijos eikvojimas toks mažas – laikrodis-telefonas naudoja tik 2G ryšį, išeikvojantį kur kas mažiau energijos už 4G”, – sako „Bitės Profas“.

Laikrodis gali atlikti žadintuvo, žingsniamačio, pulso matavimo, orų informacijos pateikimo, balso žinučių ir skambučių funkcijas – pastariesiems galite įvesti iki 10 telefonų numerių. Beje, nors pačiu laikrodžiu rašyti tekstinių pranešimų negalėsite, juos galite gauti ir perskaityti!

Naudingas, bet paprastai valdomas

Gudrutis | BITĖ

Telefonas-laikrodis turi du pagrindinius stilius: standartinį ir vaikišką. Pirmasis jų kiek praktiškesnis, nes ekrane rodo ne vien valandas, datą, ryšį ir baterijos procentą, bet ir pulsą bei nueitus žingsnius. Pats laikrodžio meniu išverstas net į 9 kalbas, tad tinka tikrai ne vien anglakalbiams.

„Visas įrenginio galimybes išnaudosite tik tuomet, jei tėvelių telefone įsidiegsite „Super-G“ programėlę, kuri leidžia prie savo paskyros pridėti vieną ar kelis skirtingus mažųjų laikrodžius. Su programėlės pagalba galėsite lengviau valdyti adresų knygą, žadintuvą bei sekti laikrodžio buvimo vietą, kas leidžia tėvams visuomet žinoti, kur yra jų vaikai“, – svarbiausias galimybes pabrėžia „Bitės Profas“.

Daugybę laikrodžio funkcijų galima valdyti bei keisti nuotoliniu būdu, tam tereikia į savo telefoną įsidiegti „Super-G“ programėlę ir įstatyti į laikrodį veikiančią SIM kortelę. Taigi, tėvai gali bet kada išsitraukę telefoną matyti laikrodžio buvimo vietą ir netgi jį valdyti.

Programėlė prieinama tiek „Android“ (ne ankstesnei kaip 4.4 versijai), tiek „iOS“ (ne ankstesnei kaip „iOS 9”) naudotojams. Įsijungus programėlę telefonas paprašys nuskenuoti laikrodžio QR kodą, kurį pamatysite laikrodyje pirštų perbraukę nuo apačios į viršų. Jei dėl techninių kliūčių QR kodo nuskenuoti negalite, kartu su juo laikrodis parodys ir IMEI kodą, kurį galėsite suvesti į telefoną ranka.

„Bitės Profė“ pasidalino savo įžvalgomis apie telefoną-laikrodį „Gudrutis“ ir vaizdo formatu. Išsamioje apžvalgoje sužinosite, kokias naudas šis įrenginys suteikia tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Ką galite nuveikti laikrodį valdydami telefonu?

Gudrutis | BITĖ

Prijungę laikrodį telefono ekrane pamatysite žemėlapį su laikrodžio buvimo vieta, o apatinėje programėlės juostoje galėsite valdyti keturias pagrindines programėlės skiltis.

„Pasirinkę „Skambučius“ telefonu išvysite visą „Super-G Active“ skambučių informaciją bei patys galėsite juo skambinti. „Žinutėse“ galėsite laikrodžiui išsiųsti arba balsu įrašyti žinutę. Skiltyje „Daugiau“ galite rasti laikrodžio adresatus bei pridėti naujus, sekti tokius sveikatos parametrus kaip nueiti žingsniai, sudegintos kalorijos, nukeliautas atstumas ar prabudimo valandos. Be abejo, telefonu galite valdyti ir vaikiško laikrodžio žadintuvo laikus bei garsumą, nustatyti „Netrukdymo“ režimą bei išjungti, įjungti ar perkrauti laikrodį nuotoliniu būdu“, – supažindina išmaniųjų technologijų ekspertas A. Archangelskis.

Bene svarbiausia funkcija – saugumo užtikrinimas. Pasirinkę „Keliavimo istoriją“ telefonu galite pamatyti kur kokiu metu keliavo laikrodis. Be to, iš anksto galite nubrėžti GEO tvoros ribas, už kurių patekęs laikrodis automatiškai išsiųs jums pranešimą – pavyzdžiui, jei nustatysite laikrodžio nepalikti kiemo ribų, vos tam nutikus iškart gausite į telefoną įspėjimą. „Baterijos“ valdymo skydelyje nustatytas EKO režimas laikrodžio buvimo vietą pažymi kas 30 minučių, tačiau šį intervalą nustatymuose galite pakeisti.

Verdiktas: kam skirtas „Gudrutis Super-G Active“?

Gudrutis | BITĖ

Taigi ką pakeitė galinga „Super-G Active“ laikrodžio-telefono baterija bei naujas dizainas? Naujovės leidžia sakyti, kad šįkart įrenginys skirtas ne vien patiems mažiausiems vaikams, bet visam jaunimo ratui nuo pradinukų iki paauglių.

„Gudrutis Super-G Active“ sukurtas galvojant apie tėvus, kurie galėtų nuotoliniu būdu prižiūrėti atžalas ir mažiau dėl jų nerimauti: jo nuotolinio stebėjimo, sekimo ir valdymo funkcijos itin patiks tėveliams, o didelis ekranas, galinga baterija ir lengvas valdymas – patiems jauniesiems naudotojams“, – verdiktą pateikia „Bitės Profas“.

„Įrenginys puikiai tinka tėvams, norintiems pasirūpinti vaikų saugumu ir galimybe su jais susisiekti, bet dar nenorintiems jiems pirkti nuosavo telefono arba neleisti juo naudotis neribotai – ir visai nebūtinai jis skirtas tik patiems jauniausiems vaikams. Be saugumo užtikrinimo, „Super-G Active“ paskatins ir aktyvesnį vaiko laiko leidimą, nes leis stebėti jo žingsnių kiekį, širdies ritmą ir kitus parametrus“, – reziumuoja A. Archangelskis.

Tvarkymosi ekspertė bei dviejų vaikų mama Giedrė Bagdonienė teigia, kad skirtingo amžiaus vaikai reikalauja skirtingų saugumo užtikrinimo priemonių. „Bitės Profas“ Mantvydas ir G. Bagdonienė kalbėjo, kaip užtikrinti visapusišką vaikų saugumą ir kaip tam padėti gali išmanieji įrenginiai ir programėlės.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: