Kaip sukurti atsarginę programėlės „WhatsApp“ kopiją telefone?

Pametę, pakeitę telefoną ar netyčia ištrynę „WhatsApp“ programėlę savo telefone, čia esančius duomenis – pokalbius, nuotraukas ar vaizdo įrašus, jei jų neišsisaugojote, parastumėte visam laikui. Kad taip nenutiktų, sukurkite atsarginę programėlės „WhatsApp“ kopiją telefone. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Norint sukurti atsarginę „WhatsApp“ kopiją „Android“ telefone, jame turi būti „Google“ paskyra
  • „Android“ telefonuose atsarginė programėlės kopija saugoma „Google“ diske
  • „iPhone“ telefonuose atsarginė „WhatsApp“ kopija saugoma „iCloud“ debesyje

Daugiau apie tai, kaip sukurti programėlės „WhatsApp“ kopiją telefone, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Programėlės WhatsApp“ atsarginė kopija suteikia galimybę sukurti atsarginę savo pokalbių istoriją ir medijos failus (nuotraukas, vaizdo įrašus ir kt.) „Google Drive“ ar „iCloud“ debesyje. Taip būsite ramūs, kad net ir praradus ar pakeitus telefoną, visi svarbūs dokumentai ar nuotraukose užfiksuotos akimirkos liks saugios ir bet kada panorėję galėsite jas atkurti“, – sako „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Kaip sukurti atsarginę „WhatsApp“ programėlės kopiją „Android“ telefone?

Pirmas žingsnis – atverkite programėlę savo išmaniajame telefone. Tuomet spustelėkite ekrano viršuje, dešinėje pusėje, esančius tris taškiukus ir pasirinkite meniu skiltį „Nustatymai“.

whatsapp-kopija-1

„Programėlės nustatymuose suraskite parinktį „Pokalbiai“ ir pasirinkite „Pokalbio atsarginė kopija“. Tuomet spauskite „Kurti atsarginę kopiją į „Google Drive“ ir pažymėkite „Google“ paskyrą, kurioje bus išsaugota kopija. Nuspręskite, kaip dažnai norėsite atlikti atsarginį duomenų kopijavimą ir, ar pageidausite įtraukti į atsarginę kopiją vaizdo įrašus, paprastai užimančius nemažai vietos saugykloje. Čia taip pat galite pasirinkti, ar atsarginė kopija bus kuriama naudojant bevielį interneto ryšį ar ir mobiliuosius duomenis. Galiausiai spustelėkite „Atsarginė kopija“ ir luktelėkite, kol „WhatsApp“ atsarginė kopija bus sukurta“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertė.

whatsapp-kopija-2

whatsapp-kopija-3

whatsapp-kopija-4

Kaip sukurti atsarginę „WhatsApp“ programėlės kopiją „iPhone“ telefone?

Atsarginės programėlės „WhatsApp“ kopijos sukūrimas „iPhone“ įrenginiuose šiek tiek skiriasi nei „Android“ telefonuose.

„Iš pradžių atverkite programėlę savo išmaniajame telefone. Tuomet meniu juostoje spustelėkite  „Nustatymai“ (angl. Settings), „Pokalbiai“ (angl. Chats), po to – „Pokalbio atsarginė kopija“ (angl. Chat Backup). Nuspręskite, kaip dažnai norėsite atlikti atsarginį duomenų kopijavimą (angl. Auto Backup) ir, ar pageidausite įtraukti į atsarginę kopiją vaizdo įrašus
(angl.Include Videos), paprastai užimančius nemažai vietos saugykloje. Spauskite „Sukurti atsarginę kopiją dabar“ (angl. Back Up Now). Palaukite, kol programėlė atliks savo darbą. Štai ir viskas – atsarginė „WhatsApp“ kopija sukurta ir išsaugota „iCloud“ debesyje“, – teigia L. Štrafėlaitė.

whatsapp-kopija-11

whatsapp-kopija-22

whatsapp-kopija-33

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.