Kaip sukurti „Viber“ pranešimų atsarginę kopiją telefone?

Turbūt daugeliui pažįstama situacija, kai praradę, atnaujinę išmanųjį telefoną ar ištrynę bendravimui skirtą programėlę „Viber“, netekote ir visų ten buvusios susirašinėjimo istorijos. Kad taip daugiau nenutiktų, „Bitės Profai“ dalijasi detalia instrukcija, kaip sėkmingai sukurti pranešimų atsarginę kopiją telefone.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Norint sukurti „Viber“ pranešimų atsarginę kopiją „Android“ telefone, jame turi būti „Google“ paskyra
  • „iPhone“ telefonuose atsarginė „Viber“ pranešimų kopija saugoma „iCloud“ debesyje
  • Negalima sukurtos atsarginės „Viber“ pranešimų kopijos perkelti iš „Android“ telefono į „iPhone“ įrenginius ir atvirkščiai

Daugiau apie tai, kaip sukurti „Viber“ pranešimų atsarginę kopiją telefone, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Atsarginės kopijos sukūrimas leidžia jūsų programėlėje esančius pranešimus periodiškai išsaugoti savo „Google“ paskyroje ar „iCloud“ debesyje. Taip netekę telefono ar programėlės, neprarasite svarbiausių pokalbių. Tiesa, turėkite omenyje, kad nėra galimybės atkurti atsarginės „Viber“ pranešimų kopijos padarytos „Android“ telefone į „iPhone“ įrenginius ir atvirkščiai“, – sako „Bitės Profas“ Evaldas Kuprinskas.

Kaip sukurti atsarginę „Viber“ pranešimų kopiją „Android“ telefone?

Pirmas žingsnis – atverkite programėlę savo išmaniajame telefone. Pagrindinio meniu apačioje dešiniajame kampe rasite tris taškiukus, kuriuos paspaudę išvysite tris skirtingas parinktis: „Pokalbiai“ (angl. Chats), „Skambučiai“ (angl. Calls) ir „Daugiau“ (angl. More).

viber-atsargine-kopija-1

„Spustelėkite parinktį „Daugiau“ (angl. More) ir taip atversite langą su dar daugiau parinkčių. Pasirinkite „Nustatymai“ (angl. Settings), o po to – „Paskyra“ (angl. Account). Atlikę šiuos žingsnius, meniu juostoje pasirinkite „Viber“ atsarginė kopija“ (angl. Viber backup). Tuomet suteikite leidimą programai atsarginę duomenų kopiją išsaugoti „Google“ paskyroje. Spustelėkite „Neprisijungta prie „Google“ disko“, tuomet – „Keisti nustatymus“ (angl. Change settings“). Ekrane iššokusiame lange pasirinkite savo „Google“ paskyrą, spustelėkite „Gerai“ ir „Leisti“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

viber-atsargine-kopija-2

viber-atsargine-kopija-3

Taip pat pasirinkite, kaip dažnai norėsite atnaujinti atsarginės kopijos duomenis. Šį pasirinkimą vėliau galėsite pakeisti. Taip pat svarbu atminti, kad atsarginėje kopijoje saugomi tik susirašinėjimai, tuo metu nuotraukoms ir vaizdo įrašams šis nustatymas negalioja.

viber-atsargine-kopija-4

Toliau spustelkite „Atsarginė kopija“ (angl. Back up) ir tokiu būdu sėkmingai sukursite „Viber“ pranešimų atsarginę kopiją.

viber-atsargine-kopija-5

Kaip sukurti atsarginę „Viber“ pranešimų kopiją „iPhone“ telefone?

Norėdami sukurti atsarginę „Viber“ pranešimų kopiją „iPhone“ telefone, iš pradžių atverkite programėlę savo išmaniajame telefone. Tuomet spustelkite lango apačioje esančius tris taškiukus, o atsivėrusiame lange pasirinkite „Nustatymai“ (angl. Settings), tuomet „Paskyra“ (angl. Account) ir „Viber“ atsarginė kopija“ (angl. Viber Backup).

viber-atsargine-kopija-6

viber-atsargine-kopija-7

„Čia aktyvuokite mygtukus „Įtraukti nuotraukas“ (angl. Include Photos) ir „Įtraukti vaizdo įrašus“ (angl. Include Video“). Taip kartu su pranešimais išsaugosite ir nuotraukas bei vaizdo įrašus. Tuomet spustelėkite parinktį „Sukurti atsarginę kopija dabar“ (angl. Back Up Now) ir palaukite, kol programėlė atliks savo darbą. Štai ir viskas – atsarginė „Viber“ kopija sukurta“, – sako E. Kuprinskas ir priduria, kad atsarginė kopija visą laiką bus saugoma „iCloud“ debesyje.

viber-atsargine-kopija-8


BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.