„Apple Watch Series 8“ apžvalga

Renkantis naują įrenginį svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar jis pasižymi savybėmis, kurios mums svarbios. Pavyzdžiui, galime ieškoti tokio išmaniojo laikrodžio, kurio dizainas pabrėžtų mūsų stilių arba tokio, kuris suteiktų išsamią informaciją apie mūsų sveikatos būklę. Neskubėkite rinktis vieno iš jų, nes šiuos ir dar daugelį kitų kriterijų su kaupu išpildo „Apple Watch Series 8“. Jį vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Apple Watch Series 8“ korpusas pasirinktinai iš aliuminio arba nerūdijančio plieno, o jo dydis – 41 ar 45 mm.
  • Nešiokite tokį, koks patinka – įrenginio apyrankę ir ciferblatą galima lengvai keisti.
  • Išmanusis laikrodis turi temperatūros jutiklius, kurie laidžia nustatyti net ovuliaciją.
  • Pagalba kritinėse situacijose – aptikęs transporto priemonės avariją įrenginys apie tai informuos skubios pagalbos tarnybas ir jūsų pasirinktus kontaktus.
 

„Jei naudojatės „iPhone“ telefonu ir norite įsigyti išmanųjį laikrodį, „Apple Watch Series 8“ – geriausias pasirinkimas. Taip teigiu, nes, pirma, jis yra „Apple“ ekosistemos dalis, tad abu įrenginius susiesite akimirksniu. Antra, telefono ir laikrodžio programėlės, kurių pasirinkimas – itin platus, sinchronizuojasi. Trečia, „Apple Watch Series 8“ palaiko „eSIM“ funkciją. Vadinasi, palikę telefoną namie bendrauti, galėsite pasitelkę laikrodį. Galiausiai, juo taip pat galėsite patogiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas naudodami „Apple Pay“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.