Džiugi žinia technologijų fanams ‒ artėja „Apple“ renginys

Rugsėjo 7 d. 20 val. kviečiame visus, kurie neabejingi technologijoms, tiesiogiai žiūrėti kasmet vyksiantį „Apple“ renginį. Tikimasi, kad jo metu bus pristatyti naujausi „Apple“ įrenginiai, tad sužinosime, kokius šiuolaikiškiausius sprendimus priėmė šis gamintojas. Ką gi išvysime jau visai netrukus?

„Greičiausiai šio renginio metu bus pristatyti „iPhone“ telefonai, nes to sulaukdavome kiekvienais metais. Kokie dar įrenginiai ir kokios jų funkcijos bus pristatytos ‒ nežinia, tad kviečiu stebėti renginį tiesiogiai kartu su „Bitės Profais“. „Apple“ renginiai kiekvienais metais kuo nors nustebina, tad net neabejoju, kad taip bus ir šį kartą“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

 
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.