Kaip įjungti antivirusinę programą „Samsung“ telefone?

Visi žinome, kad telefonų virusai gali pridaryti rimtų bėdų. Jie gali ne tik nepataisomai sugadinti įrenginį, bet ir sukčiams išplatinti telefone esančią informaciją: nuotraukas, vaizdo įrašus ar elektroninės bankininkystės prisijungimus. Todėl šiandien būtina žinoti, kaip nuo jų apsiginti. „Bitės Profai“ dalijasi detalia instrukcija, kaip įjungti antivirusinę programą „Samsung“ telefone.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung“ telefone jau yra gamykliškai įdiegta antivirusinė programa
  • Įrenginio priežiūros funkcija optimizuoja telefono veikimą, patikrina, ar įrenginyje yra virusų, ir ištrina nereikalingus failus
  • Jeigu jūsų telefone nėra antivirusinės programos, specialistai rekomenduoja atsisiųsti programėlę „Avast Antivirus – Mobile Security&Virus Cleaner“

„Į apsaugą nuo virusų derėtų atkreipti dėmesį dar renkantis įrenginį. Didieji gamintojai, tarp kurių ir „Samsung,“ dažniausiai yra gamykliškai aprūpinti antivirusine apsauga, kurios visiškai užtenka apsaugoti įrenginį nuo virusų. Tiesa, nors programa ir įdiegta, tačiau ją įjungti reikia patiems“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip „Samsung“ telefone rasti ir įjungti antivirusinę programą ?

Tam, kad įjungtumėte antivirusinę programą, pirmiausia atidarykite telefono nustatymus ir pasirinkite „Įrenginio priežiūra“.

Atsivėrusiame lange matysite telefono būklę, vertinamą 100 balų skalėje.

„Spustelėję „Optimizuoti dabar“, galėsite optimizuoti baterijos, saugyklos ir vidinės atminties naudojimą. Atlikus šiuos veiksmus, bus uždarytos visos fone veikiančios programos, išvalyti atmintį užimantys nereikalingi failai“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Čia taip pat matysite, ar įjungta antivirusinė programa. Jei išjungta, spustelėkite „Saugumas“ ir atsivėrusiame lange – „Įjungti“.

„Taip pat pamatysite, kad telefone naudojama antivirusinė programa „McAfee“, kurią daugelis jau žinome, kaip kompiuterių antivirusinę programą. Dar kartą patvirtinkite programos įjungimą ir aktyvaciją. Jokios papildomos programėlės siųstis nereikia“, – sako A. Archangelskis.

Spustelėjus „Optimizuoti dabar“, bus ne tik optimizuotas telefonas, bet ir patikrinta, ar įrenginyje yra virusų. Taip pat gausite išsamią ataskaitą, kokie veiksmai buvo atlikti.

„Tam, kad būtų patogiau naudotis programėle, galite ją iškelti į pagrindinį telefono ekraną. Tą padarysite ekrano viršuje, dešinėje spustelėję tris taškelius ir pasirinkę „Rodyti piktogramas piktogramų ekrane“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Norėdami, telefone ekrane galite pridėti ir specialius valdiklius, kurie vos paspaudus atliks įrenginio optimizaciją. Tą padarysite paspaudę ir palaikę pirštą ar programėlės, pasirinkę „Valdikiai“, „Įrenginio priežiūra“ ir vieną iš valdiklių.

Kaip į telefoną atsisiųsti antivirusinę programą?

Jeigu jūsų telefone nėra įrenginio priežiūros funkcijos ar gamykliškai įdiegtos antivirusinės programos, A. Archangelskis rekomenduoja atsiųsti vieną iš gerai specialistų vertinamų antivirusinių programų. Tiesa, daugelis jų nemokamai siūlo tik pagrindines funkcijas, o norint daugiau galimybių, reikia susimokėti.

Viena iš „Bitės Profo“ siūlomų programėlių – „Avast Antivirus – Mobile Security&Virus Cleaner“ („Android“). Nemokama programėlės versija leidžia aptikti ir ištrinti virusus, nuskaityti ir optimizuoti telefono sistemą bei pašalinti nereikalingus failus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: