„Xiaomi Mi 11 5G“ apžvalga

Kiek daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti kompanija „Xiaomi“ milžinišku greičiu tapo viena iš didžiausių telefonų gamintojų pasaulyje. Kinijos bendrovės išleistas išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 11“ – tai geriausi flagmano verti parametrai už mažesnę kainą. Dėl kokių priežasčių šis išmanusis turėtų jus sudominti ir kuo išsiskiria iš kitų konkurentų, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Vieno telefono įkrovimo pakaks visai dienai, o palaikomas itin spartus greitasis krovimas padės „Xiaomi Mi 11“ įkrauti dar greičiau
  • Vienas iš sparčiausių „Snapdragon“ gamintojų procesorių, aukštas vaizdų atkūrimo dažnis ir didesnis atsakas į lietimą padės ne tik patogiai naudotis „Xiaomi Mi 11“ telefonu, bet ir užtikrins išskirtinę žaidimų mėgėjų patirtį
  • Telefone integruoti „Harman Kardon“ garsiakalbiai ir garsiakalbių išvalymo funkcija užtikrina puikią garso kokybę
  • Telefonas talpina keturis kamerų objektyvus ir daug įvairių filmavimo režimų – su šiomis savybėmis „Xiaomi Mi 11“ metė rimtą iššūkį net brangiausiems flagmanams.

Daugiau apie išmanųjį „Xiaomi Mi 11“ ir jo savybes sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:

 

 
„Telefono ekranas, galingumas, greitas krovimas ir kameros yra aukščiausios lygio. Prisijaukinus operacinę sistemą, šis telefonas gali tapti puikiu išmaniuoju pagalbininku. Įrenginio parametrai prilygsta konkurentų flagmanams, tačiau mažesnė „Xiaomi Mi 11“ kaina padės sutaupyti, o rankose laikyti puikių funkcijų telefoną“, – sako „Bitės Profas“ Mantvydas.

 
Daugiau apie „Xiaomi Mi 11“ ir kitus išmaniuosius telefonus bei jų funkcijas galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.