„Xiaomi Mi 11 5G“ apžvalga

Kiek daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti kompanija „Xiaomi“ milžinišku greičiu tapo viena iš didžiausių telefonų gamintojų pasaulyje. Kinijos bendrovės išleistas išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 11“ – tai geriausi flagmano verti parametrai už mažesnę kainą. Dėl kokių priežasčių šis išmanusis turėtų jus sudominti ir kuo išsiskiria iš kitų konkurentų, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Vieno telefono įkrovimo pakaks visai dienai, o palaikomas itin spartus greitasis krovimas padės „Xiaomi Mi 11“ įkrauti dar greičiau
  • Vienas iš sparčiausių „Snapdragon“ gamintojų procesorių, aukštas vaizdų atkūrimo dažnis ir didesnis atsakas į lietimą padės ne tik patogiai naudotis „Xiaomi Mi 11“ telefonu, bet ir užtikrins išskirtinę žaidimų mėgėjų patirtį
  • Telefone integruoti „Harman Kardon“ garsiakalbiai ir garsiakalbių išvalymo funkcija užtikrina puikią garso kokybę
  • Telefonas talpina keturis kamerų objektyvus ir daug įvairių filmavimo režimų – su šiomis savybėmis „Xiaomi Mi 11“ metė rimtą iššūkį net brangiausiems flagmanams.

„Telefono ekranas, galingumas, greitas krovimas ir kameros yra aukščiausios lygio. Prisijaukinus operacinę sistemą, šis telefonas gali tapti puikiu išmaniuoju pagalbininku. Įrenginio parametrai prilygsta konkurentų flagmanams, tačiau mažesnė „Xiaomi Mi 11“ kaina padės sutaupyti, o rankose laikyti puikių funkcijų telefoną“, – sako „Bitės Profas“ Mantvydas.

Kiek daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti „Xiaomi“ bendrovė milžinišku greičiu tapo trečia didžiausia telefonų gamintoja pasaulyje. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip atsirado ir ką reiškia šis įmonės pavadinimas.

Išmaniųjų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ prisidėjo prie elektrinių paspirtukų evoliucijos ir įrodė, kad ši transporto priemonė – ne tik patogi, bet ir patikima. Kuo pasižymi „Xiaomi“ paspirtukai ir dėl ko jie taip vertinami rinkoje, vaizdo įraše pasakoja „Bitės Profai“.

Taip pat „Xiaomi Mi 11“ mobilusis drąsiai varžosi su rinkoje ne vienerius metus pirmaujančios „Samsung“ gamintojos naujausiu išmaniuoju „Galaxy S21+“. „Bitės Profai“ palygino abu išmaniuosius ir įvertino jų kameros, garso, raiškos, baterijos ir kitų funkcijų privalumus bei trūkumus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: