„Xiaomi 11T“ apžvalga


 
Išmanusis telefonas „Xiaomi 11T“ – flagmanas su protingais pataupymais. Stilingas įrenginys, 3 kokybiški kameros objektyvai, iš kurių viena – net 108 megapikselių, viena didžiausių baterijų, lyginant su konkurentais ir dar daugiau. Kokios funkcijos ir parametrai slepiasi „Xiaomi 11T“ išmanusis telefonas bei dėl kokių priežasčių jo kaina nenuskriaus jūsų kišenės, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Xiaomi 11T“ ekranas apsaugotas vienu patvariausių „ Gorilla Glass Victus“ stiklu, tačiau telefono nugarėlė apsaugota kiek mažiau
  • Ekranas ryškus ir gerai įžiūrimas net ir šviečiant saulei, o didesnis jo atkūrimo dažnis suteikia sklandesnes ir greitesnes animacijas
  • „Xiaomi 11T“ baterija – viena didžiausių tarp konkurentų ir palaiko greitąjį krovimą laidu, tačiau nepalaiko belaidžio krovimo
  • 3 kameros objektyvai – pagrindinis aukštos raiškos Samsung gamybos objektyvas (108MP), itin plataus matymo kampo ir telemakro objektyvas.

„Mano nuomone, „Xiaomi 11T“ – geras išmanusis su protingais pataupymais. Taip, jis turi paprastesnį procesorių ir čia nėra belaidžio krovimo. Tačiau tai tikrai nesugadina nei galimybių, ką galite su juo nuveikti, nei patirties, kai šiuo išmaniuoju naudojatės. O svarbiausia – šie pataupymai leido stipriai sumažinti ir įrenginio kainą. Todėl savo kainos segmente jis tampa tikrai patraukliu pasirinkimu“, – telefoną vertina „Bitės Profas“ Vaidas.

Nors „Xiaomi 11T“ baterija – viena didžiausių tarp konkurentų ir pasižymi geru baterijos laikymu, svarbu žinoti pagrindines taisykles, kurios padės laikui bėgant baterijai neprarasti talpos ir jos gyvavimo laikas būtų kuo ilgesnis, todėl patarimais dalijasi „Bitės Profai“. Žinoma, kai kalbame apie išmaniojo krovimą, dažnai kyla klausimas – ar galima telefonu naudotis jį kraunant? Į šį klausimą atsako „Bitės Profas“ Andrius.

Be to, „Xiaomi“ bedrovė populiari ir kitais savo išmaniaisiais įrenginiais. Štai „Xiaomi“ robotai-siurbliai – vienas populiariausi pasirinkimų tarp visų robotų-siurblių. Jei šiuo metu kaip tik ieškote naujo jo pagalbininko namams, „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius robotus ir atrinko TOP 5, kad išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį būtų lengviau.

O galbūt smalsu, kodėl kinų technologijų žvaigždė gavo būtent „Xiaomi“ pavadinimą? Siekdami padėti jums geriau pažinti technologijų bendroves-lyderes, „Bitės Profai“ pasakoja, kaip atsirado ir ką reiškia jų pavadinimai.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: