Jeigu kankina nuobodulys: kokius žaidimus atsisiųsti į „Samsung“ išmanųjį laikrodį

Netikėtai radus laisvą minutę ne visada patogu išsitraukti išmanųjį telefoną ir sužaisti mėgstamus žaidimus. Tačiau jei ant rankos turite išmanųjį laikrodį „Galaxy Watch“, galite tai daryti tiesiog šio įrenginio ekrane. Išmaniesiems laikrodžiams sukurti žaidimai interaktyvumu ir smagumu nenusileidžia net telefoniniams. Tarp jų rasite tiek naujų technologinių sprendimų, tiek ir visiems puikiai pažįstamos klasikos. Plačiau apie šiuos žaidimus pasakoja „Bitės Profai“.
 

„Išmanieji laikrodžiai nėra šiaip sau aksesuarai. Tai – funkcionalūs įrenginiai, puikiai veikiantys tiek atskirai, tiek praplečiant išmaniojo telefono galimybes. Žaidimai taip pat yra reikšminga šių įrenginių funkcionalumo dalis. Juk svarbu ne tik dirbti, bet ir atsipalaiduoti. Todėl nenuostabu, kad ir žaidimams laikrodyje skiriamas ypatingas dėmesys“, – sako Vilniaus „Akropolyje“ esančiame „Bitės“ salone dirbantis „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas ir dalinasi 7 žaidimais, kurie praskaidrins kiekvieno išmanaus laikrodžio savininko dieną.

1. Sąsiuvinio paraščių klasika

Žaidimas: „Tic Tac Toe“

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

„Dar mokyklos suole „kryžiukai-nuliukai“ buvo geriausias būdas praleisti pertraukas tarp pamokų. O šiandien su suolo draugu braukomas sąsiuvinio paraštes keičia išmanesni sprendimai. Savo „Galaxy Watch“ ekrane galėsite varžytis tiek su kompiuteriu, tiek su šalia esančiais draugais. Be to, galėsite rinktis sudėtingumo lygį arba „kryžiukų-nuliukų“ lentos išmatavimus. Patogu, greita, smagu. O ir sąsiuvinio paraštės liks neprirašytos“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

2. Šunelio gelbėjimo misija

Žaidimas: „Monster Vampire“

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

Nors įspūdingą scenarijų išmanaus laikrodžio žaidimui sukurti nelengva, pagrindinė būtent šio žaidimo istorija gali būti išties įtraukianti. „Monster Vampire“ – šiuo metu populiariausias žaidimas išmaniesiems laikrodžiams „Galaxy Apps Store“ parduotuvėje.

„Žaidėjai šiame žaidime turi nugalėti monstrų planetą, kuri pagrobė pagrindinio veikėjo šunelį. Vykdydami užduotis gausime apdovanojimus, kurie leis atrakinti naujas planetas ir rasti papildomų resursų. Beje, šis žaidimas puikiai išnaudoja išskirtines išmanaus laikrodžio savybes – apdovanojimus gausite už nueitus žingsnius, kuriuos skaičiuos išmanusis įrenginys. O pačių kantriausiųjų laukia netikėta žaidimo atomazga“, – sako M. Vrubliauskas.

3. Norintiems lavinti reakciją

Žaidimas: „Bezel Reflex“

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

Jei jūsų nedomina klasikiniai ar nuolatinio įsitraukimo reikalaujantys žaidimai, galbūt norėtumėte laisvą minutę išnaudoti savo reakcijos lavinimui?

„Žaidimo „Bazel Reflex“ idėja paprasta – šešiakampio viduje šokinėja kamuoliukas, kuris nuolat keičia spalvą. Visos figūros kraštinės – skirtingų spalvų. Jūsų užduotis – sukti „Galaxy Watch“ rėmelį taip, kad kamuoliukas atsimuštų į tokios pat spalvos rėmelį. Skamba paprastai, tačiau žaidimo tempas nuolat auga ir vis labiau įtraukia. Tad jei norite prasiblaškyti iš miegų ar truputį pajudėti, „Bazel Reflex“ tikrai nenuvils“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

4. Galimybė pilotuoti kosminį laivą

Žaidimas: „Orbita“

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

Žaidimo „Bezel Reflex“ dėka išlavintos reakcijos tikrai prireiks tiems, kurie norės daugiau nuotykių ir pasiryš tapti kosminio laivo pilotu žaidime „Orbita“.

„Sėdę už kosminio laivo vairo mes skriesime galaktikos platybėmis ir turėsime bet kokia kaina išvengti į mus atskrendančių asteroidų. Jų nuolat daugės, o įtampa augs. Šis žaidimas pasižymi kokybiška grafika, o savo erdvėlaivį kontroliuosime sukiodami „Galaxy Watch“ rėmelį. Tai išskirtinis šių laikrodžių valdymo sprendimas“, – teigia „Bitės Profas“.

5. Karinių žaidimų mėgėjams

Žaidimas: „Sea Wolf Free“

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

„Žaidimas „Sea Wolf Fare“ leis mums atsidurti pačiame karinio konflikto epicentre. Atsisėdę už povandeninio laivo periskopo turėsime stebėti pro šalį plaukiančius priešų laivus ir juos numušti. Kontroliuoti vaizdą ir nusitaikyti galime sukdami ekrano rėmelio ratuką, o paleisti torpedas – spustelėję „Galaxy Watch“ ekraną. Beje, mūsų amunicija žaidime ribota, tad naudokime ją apgalvotai!“, – sako M. Vrubliauskas.

6. Atgal į vaikystę

Žaidimas: „Tetris S2“

Kaina: nemokamai

Atsisiųsti: čia

Šio klasikinio žaidimo plačiai pristatinėti tikrai nebūtina – daugeliui tai, ko gero, buvo pirmasis skaitmeninis vaikystės žaidimas.

„Krentančias figūras reikia surikiuoti taip, kad jos suformuotų pilnas linijas ir išnyktų. Figūroms pasiekus viršų, žaidimas baigiasi. Nedidelio išmanaus laikrodžio ekrano užteks visam minimaliam šio žaidimo funkcionalumui – sukdami ekrano rėmelį figūrą paversite, o spausdami lietimui jautrų ekraną, parinksite jos kritimo vietą“, – klasikinį žaidimą pristato M. Vrubliauskas.

7. Matematinė interneto legenda

 

Žaidimas: „2048

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia

„Prieš keletą metų matematinis žaidimas „2048“ buvo tapęs tikru fenomenu. Pagrindinė jo idėja ir jos įgyvendinimas nuostabiai paprastas – jungiant vertikaliai arba horizontaliai slenkančius skaičius, būtina pasiekti trokštamą rezultatą. Tai – skaičius 2048, link kurio keliaujama sudedant dvejetus, ketvertus, aštuonetus ir kitus dvejeto kartotinius. Tenka atsižvelgti ir į tai, kad žaidimo laukelis nuolat pildysis nereikalingais skaičiais, kurie gali paspartinti žaidimo pabaigą. Ir visa tai dabar prieinama tiesiog mūsų riešo!“ – pasakoja M. Vrubliauskas.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: