„Apple iPhone SE“ apžvalga

Iš pirmo žvilgsnio, išmanusis 2022-aisiais išleistas „Apple iPhone SE“ gali bent trumpam nukelti į 2014-uosius metus. Šiame telefone susitinka laiko patikrintas dizainas ir naujausi sprendimai: galingas Apple A15 Bionic (5 nm) procesorius, belaidžio ir greito įkrovimo laidu galimybės bei itin tvirtas išmaniojo ekranas. Daugiau apie šį išmanųjį sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos vaizdo apžvalgoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Ekrano HD raiška yra gana maža, tačiau „Apple Retina“ ekranas geba puikiai atkurianti spalvas, o su „True Tone“ technologija, ekrano spalvos šviesoje ir tamsoje atrodys maksimaliai natūralios.
  • Ypač galingas ir greitas „Apple A15 Bionic“ (5 nm) procesorius geba efektyviai paskirstyti išmaniojo baterijos resursus.
  • „Apple iPhone SE“ palaiko belaidį ir greitą krovimą laidu (18W), kuris vos per 30 minučių gebės įkrauti net 50 proc, baterijos, tačiau šiuos kroviklius teks įsigyti atskirai.
  • Puikioms asmenukėms arba veidrodį atstos priekinė telefono kamera, o nugarėlėje rasite vienos kameros objektyvą, kuris padės užfiksuoti sodrių ir ryškių spalvų kadrus.

Daugiau apie išmanųjį „Apple iPhone SE“ bei jo funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galiu teigti, kad trečios kartos „Apple iPhone SE“ telefone susitinka laiko patikrintas dizainas ir naujausi sprendimai. Šį išmanųjį telefoną rekomenduoju tiems, kas nori puikių fotografijų ir nenori patirti didelių išlaidų. Šis telefonas – kompaktiškesnis, todėl yra pigesnis nei visi kiti „Apple“ išmanieji įrenginiai“, – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Kompanijos „Apple“ įrenginiai – puikiai visiems pažįstami. Sunku nieko nežinoti ir apie kultinius telefonus „iPhone“, nes kompanija su jais ne kartą nustebino pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip „Apple“ pakeitė išmaniųjų įrenginių rinką ir dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Vienas iš tokių įrenginių – išmanusis sekiklis „AirTag“, suteikiantis galimybę stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. Šis prietaisas pasižymi puikiu baterijos laikymu, yra atsparūs vandeniui, siūlo stilingo dizaino dėklus ir daugybę būdų surasti pamestą daiktą. Apie „Apple AirTag“ funkcijas ir galimybes pasakoja „Bitės Profai“.

Šiandieninės skaitmeninės technologijos leidžia dar patogiau ir lengviau valdyti savo kasdienybę, pavyzdžiui, pamiršus grynuosius ar piniginę namuose. Tokiu atveju, norint atsiskaityti už pirkinius, užteks kartu su savimi turėti išmanųjį telefoną. Kaip „iPhone“ telefone pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“, nurodo „Bitės Profas“ Andrius.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.