„Samsung Galaxy A34 | A54“ apžvalga

„Samsung“ išties pasistengė – „Galaxy A34“ ir „Galaxy A54“ turi aukščiausios klasės telefonams būdingų savybių, tačiau kainuoja mažiau. Pavyzdžiui, jie turi ne tik talpias baterijas, bet greito krovimo funkciją. Kuo dar šie išmanieji gali nustebinti, vaizdo apžvalgoje detaliai pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Galaxy A34“ ir „Galaxy A54“ – „Samsung“ išmanieji telefonai, turintys flagmanams būdingų savybių, tačiau jų kainos yra patrauklesnės.
  • Nors „Galaxy A34“ ekranas yra šiek tiek erdvesnis nei „Galaxy A54“, tačiau pastarasis automatiškai pritaiko vaizdo atnaujinimo dažnį.
  • Abu išmanieji nugarėlėse turi po 3 objektyvus: pagrindinį, itin plataus kampo ir makroobjektyvą, kuris puikiai užfiksuoja vaizdą iš arti.

„Vos pažvelgę į šiuos telefonus pastebėsime, kad jų dizainas itin panašus į brangiausios ir išvaizdžiausios „Samsung Galaxy S23“ išmaniųjų serijos. Abu įrenginiai turi dar vieną, dažniausiai tik flagmanams būdingą, bruožą – yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Tai įrodo IP67 setifikatas. Tiek „Galaxy A34“, tiek „Galaxy A54“ turi įspūdingus ekranus – juose pateikiamas kontrastingas, plačios spalvų gamos vaizdas. Šie „Super AMOLED“ technologijos ekranai itin šviesūs, o jų vaizdo atnaujinimo dažnis – 120 Hz. Beje, naudojant telefonus galima džiaugtis dideliu interneto greičiu, nes jie abu palaiko 5G ryšį“, – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy A34“ ir „Galaxy A54“ vaizdo apžvalgą.

Tiesa, geriausią „Samsung“ patirtį galima gauti naudojant kelis šio gamintojo išmaniuosius įrenginius, pavyzdžiui, „Galaxy A54“ telefoną ir „Galaxy Buds2 Pro“ ausines. Jomis ne tik lengviau atsiliepsite į skambučius, bet ir galėsite mėgautis geresne pokalbių kokybe.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: