„Samsung The Freestyle“ apžvalga

Įspūdingo dydžio projekcija, į visas puses sklindantis garsas, išmaniųjų televizorių operacinė sistema, automatinis vaizdo nustatymas ir spalvų kalibravimas – tik kelios savybės, kurias rasite kompaktiško dydžio nešiojamame projektoriuje „Samsung The Freestyle“. Kuo jis dar gali nustebinti, vaizdo apžvalgoje pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertė, „Bitės Profė“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung The Freestyle“ – nešiojamas projektorius, kuris lengvai tilps į kuprinę ar mašinos daiktadėžę.
  • Vaizdas tokios dydžio, kokio norite – įstrižainė siekia iki 100 colių.
  • Įrenginys turi tokią pačią operacinę sistemą kaip išmanieji „Samsung“ televizoriai, tad galėsite naudoti populiariausias programėles: „Go3“, „YouTube“, „Spotify“ ir kt.
  • Jei jūsų išmanusis telefonas – „Samsung Galaxy“, jis suteiks dar daugiau projektoriaus naudojimo galimybių.
 

„Samsung The Freestyle“ – nesibaigiančių pramogų šaltinis. Šis projektorius palaiko „Bluetooth“ ryšį ir turi visas svarbiausias jungtis, kurios leidžia prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, žaidimų konsoles. Be to, įsigijus specialią, t. y. jam pritaikytą, bateriją, „Samsung The Freestyle“ galėsite naudoti ir ten, kur nėra elektros lizdo! Tai reiškia, kad jūsų filmų vakarai galės vykti net ir atokiausiame gamtos kampelyje“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertė, „Bitės Profė“ Nėja ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje išsamiai pristato nešiojamą projektorių „Samsung The Freestyle“.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.