Kaip sujungti PDF failus?

Dirbant su sąskaitomis, ataskaitomis ar projektais, gali susikaupti daug PDF formato dokumentų. Juos prireikus pateikti kaip vieną failą greičiausiai kiltų didelis iššūkis. Išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ pataria, kaip lengvai sujungti PDF dokumentus.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Kelis PDF formato failus galima lengvai sujungti į vieną pasitelkus interneto svetainę ar programėlę „iLovePDF“.
  • Į ją minėto formato dokumentus galima įkelti ir tiesiai iš debesies saugyklų – „Google Drive“ ar „Dropbox“.
  • Jau sujungtą PDF failą galima išsaugoti tiek į išmaniajame įrenginyje, tiek debesies saugykloje. Be to, galima nukopijuoti dokumento nuorodą ir ja pasidalinti.
 

PDF formato dokumentus lengva ne tik naudoti, bet ir iš daugybės skirtingų failų sujungti į vieną. Tai ypač naudinga tais atvejais, kai turėdami daugybę pavienių dokumentų, norime, kad visi jie būtų vienoje vietoje ir nepasimestų“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Kostas Abromavičius.

„Merge PDF“ arba kaip iš kelių PDF failų padaryti vieną?

Sujungti PDF formato failus bet kokiame išmaniajame įrenginyje galima pasitelkus interneto svetainę „ilovepdf.com“. Tiesa, jei šį įrankį visada norite turėti po ranka išmaniajame telefone, galite atsisiųsti „iLovePDF“ programėlę („Android“, „iOS“).

„Joje iš pradžių pasirinkite „Merge PDF“. Tada atsidariusiame lange spauskite raudoną mygtuką „Select PDF files“, pasirinkite minėto formato dokumentą ir spauskite „Open“. Beje, įkelti PDF failus galite ir iš debesies (angl. cloud) saugyklų – „Google Drive“ ar „Dropbox“. Po to dešinėje pusėje išvysite pliuso ženklą. Jį paspaudę pasirinkite ir atidarykite dar vieną PDF failą. Nemokama šio įrankio versija leidžia sujungti dokumentus, kurie iš viso užima ne daugiau nei 100 MB vietos. Jei norite sujungti didesnius failus, galite įsigyti „Premium“ versiją, kuri metams kainuoja maždaug 48 Eur, o mėnesiui – apie 7 Eur“, – sako „Bitės Profas“.

Jis tęsia, kad įkėlus visus norimus dokumentus reikia spausti dešinės pusės apačioje esantį raudoną mygtuką „Merge PDF“, šiek tiek luktelėti ir atsidariusiame puslapyje pasirinkti dar vieną raudoną mygtuką „Download merged PDF“. Galiausiai pasirinkus norimą sujungto failo išsaugojimo vietą tereikia spustelėti „Save“.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: