Giliname profesines žinias: kaip veiksmingai išnaudoti technologijas?

Svarstote, kaip lengvai ir patogiai sekti dominančios srities tendencijas? Norite praplėsti  akiratį ir atnaujinti žinių bagažą, tačiau nerandate tam tinkamų platformų? O galbūt tiesiog trūksta motyvacijos? Apie tai, kaip šiuolaikinės technologijos gali palengvinti mokymosi procesą, pasakoja „Bitės Profai“ ir „Bitė Lietuva“ žmonių ambasados vadovė Eglė Staniulionė.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Elektroninė mokymosi platforma – „edX“ suteikia galimybę kokybiškai mokytis tiesiai iš namų – šiame tinklalapyje rasite virš trijų tūkstančių internetinių kursų ir trijų šimtų pačių įvairiausių programų
  • Nuolatos gilinti turimas profesines žinias galite elektroninėje mokymosi platformoje „Coursera“
  • Lietuvių sukurta nuotolinių kursų platforma – „Codeacademy“ suteikia galimybę jums ar jūsų vaikams įgyti programavimo pagrindų ir išmokti šios srities gudrybių
  • „Lingbe“ programėlė – kalbų mainų sistema, kuri suteikia galimybę tobulinti užsienio kalbas
  • Galingos sėkmingų pranešėjų kalbos „TED Talks“ padės įgauti motyvacijos ir sužinoti daug naudingos informacijos

„Garsus prancūzų filosofas Mišelis de Montenis yra pasakęs, kad nėra natūralesnio troškimo, kaip žinių troškimas. Tobulėjant visam pasauliui, svarbu gilinti savo žinias, plėsti akiratį, domėtis aktualijomis – tai gali praversti tiek darbinantis į naują darbą, atliekant darbą universitete ar tiesiog norint neatsilikti nuo tendencijų“, – teigia „Bitės Profė“ Elena.

Programavimas – viena paklausiausių ir pelningiausių profesijų. Jei šiuo metu kaip tik svarstote pradėti mokytis programuoti, „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, kurie padės pažinti programavimą.

Tinkamas darbų planavimas padės išnaudoti laiką veiksmingai, pasiekti geriausių rezultatų, atrasti laiko sau ir profesinių žinių gilinimui. „Bitės Profė“ Elena, kartu su „Bitė Lietuva“ žmonių ambasados vadove Egle Staniulione, „Profkaste“ pasidalino efektyvaus darbo planavimo patarimais.

O jei supratote, kad tinkamai suplanuotoje dienoje atsiranda papildomo laiko, išnaudokite jį naudingai. Įvairios platformos ir programėlės išmaniesiems įrenginiams gali padėti papildomai užsidirbti atliekant nesudėtingas užduotis sau patogiu laiku namuose. Apie išmanius būdus užsidirbti pasakoja „Bitės Profai“.

Pandemijos laikotarpiu, pasikeitė ne tik mūsų fizinio aktyvumo ir mitybos įpročiai, bet ir emocinė sveikata. „Bitės Profai“ siūlo išbandyti programėles, padedančias stiprinti savo kūną, įveikti nerimą ir sveikiau maitintis. Šios praktikos padės neprarasti motyvacijos, išlaikyti produktyvumą bei teigiamas emocijas.

Nuotoliniai kursai ir mokymai: „edX“ „Coursera“ „Codeacademy“ „TED Talks“ Programėlės, padedančios mokytis užsienio kalbų: „Lingbe“ - „App Store“ „Google Play

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: