Kad Kalėdoms ruoštis būtų lengviau: Kaip darbus planuoti išmaniai ir efektyviai?

Prieš Kalėdas kiekvienas susiduriame su daugybe darbų: juk reikia pasiruošti šventėms bei sugalvoti, kaip nustebinti artimuosius. Šiuo laikotarpiu viską lengviau suspėsite tinkamai supalnavę laiką. „Bitės Profai“ dalinasi efektyvaus darbo planavimo patarimais.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Svarbu suprasti kas geriausiai galėtų padėti susiplanuoti darbus.
  • Darbus planuoti lengviau gali padėti išmanios programėlės.
  • Išbandykite nemokamas programėlės kaip: „Slack“, „Basecamp“, „Trello“, „Google Keep“.

Jei apie efektyvų darbų planavimą norite sužinoti daugiau, toliau skaitykite šį straipsnį.
 

„Svarbu suprasti kas geriausiai galėtų padėti tinkamai susiplanuoti darbus. Pavyzdžiui, vienam žmogui artėjantis užduoties atlikimo terminas gali produktyvumą tik paskatinti ‒ jis nuveiks daugiau nei ruošiantis iš anksto, tuo metu kitiems artėjantis terminas gali kelti didelį stresą, todėl susikaupti bus itin sunku“, – pasakoja „Bitės“ žmonių ambasados vadovė Eglė Staniulionė.

Daugiau apie „Profkaste“ minimus įrankius efektyviam darbų planavimui: „Slack“: https://slack.com/intl/en-lt/ „Basecamp“: https://basecamp.com/ „Trello“: https://trello.com/ „Google Keep“: https://keep.google.com

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.