Belaidės ausinės: lengviausias būdas atsiriboti nuo aplinkos triukšmo

Gatvės triukšmas, vaikų klegesys ar kolegų pokalbiai – kad ir kur dirbtumėte, visur netrūksta aplinkinių triukšmo šaltinių. Nuo jų pasislėpti galite pasirinkę tinkamas belaides ausines. Kaip susikaupti darbui ar mokslui pasirinkus tinkamiausias sau, pataria „Bitės Profai“.
 
Susipažinkite lengviau:
  • Triukšmingose vietose išsaugoti produktyvumą ir susikaupti padės kokybiškų ausinių atkuriama muzika.
  • Pažangios belaidės ausinės ne tik skleidžia garsą, bet ir aktyviai eliminuoja aplinkos triukšmą, o vienu spustelėjimu leidžia išgirsti, kas vyksta aplink.
  • Kai kurių ausinių baterijos užtenka ne vienai darbo dienai, o muziką valdyti patogu specialiais mygtukais.

Norite sužinoti, kurios belaidės ausinės tinkamiausios jums? Kaip išsirinkti tinkamas, skaitykite šiame „Bitės Profų“ straipsnyje.

Itin tylių vietų darbui kartais rasti sunku - namuose triukšmauja namiškiai, ofise kolegos garsiai kalbėdami dalinasi įspūdžiais, tad atsiriboti nuo aplinkos garsų padės belaidės ausinės – renkantis jas, „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas siūlo įvertinti kelis dalykus.
 
„Jums užsidėjus ausines, poreikis kartais persimesti žodžiais su aplinkiniais niekur nedings. Kad nereikėtų dėl to kiekvieną kartą nusiimti ausinių, kai kurios jų turi „Ambient Sound“ funkciją. Paspaudę specialų mygtuką, galėsite bendrauti su kitais bei girdėti kitus namų garsus“, – pasakoja Karolis.
 
Anot jo, belaides ausines patartina rinktis ir dėl mobilumo. Jei atsiriboti nuo šurmulio teks dažniau, su tokiomis ausinėmis galėsite judėti nevaržomi laido. Daugelis jų turi mygtukus arba specialius valdymo gestus, kuriais net ir neturėdami po ranka išmaniojo telefono galėsite reguliuoti garsą, pakeisti dainą ar atsiliepti į skambučius. Nereikėtų pamiršti ir ausinių baterijos talpos – nors būnant namuose tai mažiau aktualu, ir čia nesinori būti priklausomiems nuo laidų.
 
„Šiuolaikinės pažangios belaidės ausinės turi „Active Noise Cancellation“ technologiją. Aplinka skleidžia nepageidaujamą triukšmą, todėl ausinės ne tik atkuria muziką ar kitus garsus, bet ir milisekundžių tikslumu reaguoja į aplinką ir generuoja jai priešingas garso bangas. Šios neutralizuoja nepageidaujamą foną“, – pasakoja Karolis.
 
Jei nežinote, nuo ko pradėti belaidžių ausinių pasirinkimą, „Bitės Profai“ išrinko penkias skirtingas. Šie aksesuarai patenkins skirtingus poreikius – kad nepriklausomi nuo laidų galėtumėte būti ir ilgesnį laiką.
 
Plačios funkcijos visiems

JBL TUNE 500BT | BITE

 
Ekonomiškos „JBL TUNE 500 BT“ ausinės sukurtos tiems, kurie siekia būti nepriklausomi nuo laidų už nedidelę kainą. Tiesa, nemanykite, kad dėl to teks susitaikyti su prastesne garso kokybe – ausinės garsiakalbiai ir „Pure Bass Sound“ technologija užtikrina sodrius žemus dažnius.
 
„Lengvos ir patogios ausinės atstos ir laisvų rankų įrangą, leis valdyti virtualius asistentus ir, be abejo, klausytis muzikos ar tinklalaidžių. Ausinių mygtukais galėsite perjungti dainas, reguliuoti garsą ar atsiliepti į skambučius. Tiesa, ausinės neturi „Ambient Sound“ galimybės, todėl bendraujant su žmonėmis, jas teks trumpam nusiimti“, – sako Karolis, pabrėždamas, jog šių ausinių baterija tarnauja iki 16 val.
 
Norintiems netrukdomai pasinerti į garsų pasaulį

JBL TUNE 500BT | BITE

 
Ankstesnių ausinių „pusseserės“ „JBL TUNE 600 BTNC“ stovi laipteliu aukščiau – čia rasite ir „Active Noise Cancellation“ galimybę, o atkuriamas garsas bus kiek sodresnis.
 
„Šios ausinės taip pat tarnauja kaip laisvų rankų įranga, o ant korpuso esantys mygtukai leidžia reguliuoti atkuriamą garsą iš kišenės netraukiant išmanaus įrenginio. Su jomis muzikos ir garsų pasaulyje galėsite lankytis ilgai, nes pilno akumuliatoriaus įkrovimo užtenka 12 val.“, – sako „Bitės Profas“.
 
Jis primena, kad „JBL“ ilgus metus kuria garso sistemas tiek koncertų salėms, tiek įrašų studijoms, todėl šis gamintojas į namus atneš ne tik ilgametę patirtį, bet ir profesionalius sprendimus.
 
Norintiems nevaržomo mobilumo

Freebuds | BITĖ

 
Ne visos belaidės ausinės turi būti didelės ir su lankeliu – štai naujausios „Huawei FreeBuds 3“ ausinės su elegantišku savo dėklu laisvai tilps į jūsų delną.
 
„Nepaisant dydžio, šiose ausinėse telpa daugybė pažangiausių sprendimų. Kiekviena ausinė turi „Kirin 1“ procesorių, kuris palaiko triukšmo slopinimo technologiją ir leidžia vienu spustelėjimu įjungti „Ambient Sound“ aplinkos režimą. Nors ausinės neturi išorinių mygtukų, jos atskiria skirtingus prisilietimus ir gestus, todėl reguliuoti garsą, perjungti dainą ar atsiliepti galėsite net laikydami telefoną toliau nuo stalo“, – „Huawei“ aksesuarą pristato Karolis.
 
Nors ausinės pirmiausia skirtos „Huawei“ įrenginiams, jas suderinsite su bet kuriuo kitu mobiliuoju telefonu, planšete ar kompiuteriu. Be to, šios ausinės turi patogų dėklą, kuris gali ausines įkrauti iki penkių kartų – pilno įkrovimo užteks keturioms valandoms.
 
Įvertintas ir pamėgtas sprendimas

Airpods | BITĖ

 
„Apple AirPods“ ausines spėjo įvertinti ir pamėgti „iPhone“ telefonų savininkai. „AirPods Pro“ siūlo dar daugiau naujovių – ausinės ypač kompaktiškos, dėl silikoninių antgalių tvirtai laikosi ausyje, o funkcionalumas dėl to nė kiek nesumažėja.
 
„Šios nedidukės ausinės prisitaiko prie jūsų ausies formos ir atkuria specialiai jai apdorotą garsą. Žinoma, jose veikia aplinkos garsų slopinimo technologija, o spustelėję galėsite išgirsti aplinką ir žmonių balsus. Kiekviena ausinė turi „H1“ procesorių, apdorojantį ir atkuriamą muziką, ir aplinkos skleidžiamą triukšmą“, – pasakoja „Bitės Profas“.
 
Šias ausines patogu valdyti specialiais gestais – pakeisti dainą ar reguliuoti garsą galėsite ir be telefono. Nepaisant ausinių dydžio, jos turi mikrofonus ir tarnauja kaip laisvų rankų įranga.
 
Jei muzika reiškia daugiau

AKG N700NC | BITĖ

 
Geriausias atsakas gatvės ūžesiui ir kolegų pašnekesiams – jūsų mėgstamos muzikos tonai. Jei jie jums reiškia daugiau nei tik foną, o ausinėse norite girdėti net subtiliausius pustonius, jūsų dėmesio laukia „AKG N700NC“.
 
„Šios ausinės atkuria ypač sodrų ir gilų garsą, todėl girdėsite visus svarbiausius niuansus. Ergonomiškos ausinės nevargina net dėvint jas ilgą laiką, o nenaudojamos susilanksto ir užima nedaug vietos. Už savo technologinius sprendimus „AKG“ buvo apdovanoti „Grammy“, todėl rūpintis savo muzika patikėkite šiems profesionalams“, – sako Karolis.
 
Su „Ambient Aware“ sprendimu galėsite pasirinkti, kiek aplinkos garsų norite girdėti, todėl tai patogu, jei nenorite visiškai atsiriboti nuo šeimos gyvenimo. Įjungus šias funkcijas, aktyvaus garso slopinimo technologiją ir klausant mėgstamų melodijų, šių ausinių baterijos vienu krovimu užteks 20 val. – tai ilgiau, nei trunka dvi darbo dienos.
 
Šias ir kitas ausines galite įsigyti internetu, apsilankę „Bitės“ svetainėje. Visas įsigytas prekes pristatysime į jūsų namus nemokamai, o užsisakę iki 15 val., jų sulauksite jau kitą darbo dieną! Sau patinkančias ausines rinkitės iš plataus „Bitės“ asortimento.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.