Kaip atšaukti programėlės prenumeratą „Android“ telefone?

Telefonų programėlės atlieka įvairias funkcijas: vienos padeda atsipalaiduoti, kitos leidžia užsisakyti grožio paslaugas, dar kitos – greitai rasti viešojo transporto maršrutus. Tiesa, dalis jų yra mokamos. Pamiršus atšaukti tokių programėlių prenumeratas, pinigai iš jūsų sąskaitos bus nuskaičiuoti. Išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ pasakoja, kaip to išvengti – atšaukti programėlės prenumeratą „Android“ telefone.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prenumeruojant programėles, pinigai iš sąskaitos nuskaitomi automatiškai.
  • Kartais naudotojai šių prenumeratų nori atsisakyti.
  • „Android“ telefone tai padaryti galima nuėjus į „Google Play“ parduotuvę.
  • Beje, programėlių prenumeratas galima ne tik atšaukti, bet ir sustabdyti.
 

„Pasirinkus prenumeratą, programėlė apmokama automatiškai. Kitaip tariant, už ją kas mėnesį ar net kas savaitę iš jūsų sąskaitos bus nuskaitomi pinigai. Žinoma, visiems pasitaiko netikėtumų – kartais prenumerata pasirenkama netyčia spustelėjus vos kelis mygtukus arba davus savo išmanųjį telefoną vaikui, kad jis pažaistų. Net jei turite ir naudojamų programėlių prenumeratas, naudinga žinoti, kaip jų galima atsisakyti“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atšaukti programėlės iš „Google Play“ parduotuvės prenumeratą?

Tada spauskite ant savo profilio nuotraukos, kuri yra ekrano viršutiniame dešiniajame kampe. Atsidarius meniu pasirinkite „Mokėjimai ir prenumeratos“, o po to dar kartą pasirinkite „Prenumeratos“.

„Tai padarę išvysite programėlių, kurias prenumeruojate, sąrašą. Be to, matysite jų automatinio apmokėjimo datas. Jei norite atsisakyti prenumeratos, spauskite atitinkamos programėlės piktogramą, t. y. mažą paveikslėlį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tada ekrano apačioje pasirinkite „Atšaukti prenumeratą“.

„Galiausiai atsidariusiame lange pasirinkite „Ne, ačiū“. Kitu atveju programėlės prenumeratos neatšauksite – ją tik sustabdysite“, – sako A. Archangelskis.

Jūsų programėlės prenumerata telefone yra atšaukta. Tiesa, jei kada nors persigalvosite, t. y. nuspręsite, kad jos vėl reikia, nesijaudinkite – programėlės prenumeratą telefone galima užsisakyti iš naujo.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: