„Xiaomi 13 Lite“ apžvalga

Kuriate turinį telefonu, mėgstate asmenukes ir žaidimus? „Xiaomi 13 Lite“ – kone geriausias pasirinkimas jauniems ir ypač kuriantiems turinį naudotojams, norintiems vidutinės klasės telefono. Kodėl? Į šį klausimą vaizdo apžvalgoje išsamiai atsako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Xiaomi 13 Lite“ – vidutinės klasės telefonas, puikiai tinkantis jauniems ir turinį telefonu kuriantiems naudotojams, beje greitai įkraunamas.
  • Jis turi šioje klasėje vieną pažangiausių procesorių ir papildomą aušinimo sistemą, kurie leidžia mėgautis ir naujausiai žaidimais. Išmaniojo ekranas žaidėjams suteikia pranašumą, nes yra jautresnis prisilietimams.
  • Vos paėmus telefoną į ranką jaučiasi, kad jis yra plonesnis ir lengvesnis nei dauguma šiuolaikinių išmaniųjų.
 

„Xiaomi 13 Lite“ išties traukia akį, beje jo išvaizda primena „Samsung Galaxy S9“. Telefono abi puses dengia stiklas, o ekrano kraštai gavus pranešimą pradeda šviesti. Tiesa, šio išmaniojo dizainas ne tik gražus, bet ir funkcionalus – įrenginį itin patogu laikyti rankoje. Kitas jo privalumas, kuris ypač patiks aktyviems naudotojams, yra 67 W greito krovimo funkcija. Dėl jos telefono baterija visiškai įsikraus vos per 40 min. Neabejoju, kad jaunimas nudžiugs ekrano priekyje radęs 2 kameras ir net blykstes, kurios užfiksuoti asmenukes leis ir naktį. Vaizdo turinio kūrėjai taip pat liks sužavėti išmaniojo, pavyzdžiui, suflerio ar klonavimo funkcija“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Xiaomi 13 Lite“ apžvalgą.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.