„Xiaomi 14“ telefono apžvalga

„Xiaomi 14“ – išmanusis apipintas legendomis. Elegantiškas flagmanams būdingas dizainas, įspūdingo galingumo procesorius, greitas įkrovimas bei su legendiniu „Leica“ gamintoju sukurta kamera. Ar gali būti dar geriau? Visgi, gali – dar daugiau „Xiaomi 14“ galimybių telefonų vaizdo apžvalgoje atskleidžia „Bitės Profė“ Nėja.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Xiaomi 14“ stebina ne tik savo elegantišku dizainu, bet ir išskirtinėmis techninėmis galimybėmis.
  • Šis išmanusis turi 6,36 colių įstrižainės Dynamic AMOLED ekraną, todėl jame matysite itin sodrias ir ryškias spalvas.
  • „Xiaomi 14“ išsiskiria kokybiška triguba kamera, kurta kartu su legendiniu fotoaparatų gamintojų „Leica“. Ji užtikrins puikias nuotraukas ir pavergs mėgstančių filmuoti širdis – išmanusis gali užfiksuoti įrašus aukščiausia 8K raiška.

„Xiaomi“ gamintojo telefonai gali pasigirti nepaprastu veikimo greičiu, ne išimtis ir „Xiaomi 14“ – šis išmanusis yra vienas greičiausių iš savo konkurentų. To priežastis – itin našus „Snapdragon 8 Gen 3“ procesorius. Be to, šis modelis gali pasigirti itin ilga baterijos veikla – net ir didžiausiam naršytojui jos energijos nepritruks visą dieną, o geriausia dalis ta, kad baterijai išsikrovus, iki 100 proc. ją įkrausite vos per pusvalandį. Tai ne vieninteliai „Xiaomi 14“ pranašumai, todėl kviečiu įsijungti vaizdo apžvalgą. Pažadu, nustebsite“, – sako „Bitės Profė“ Nėja.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: