„Xiaomi 13T | 13T Pro“ telefonų apžvalga

Telefonų flagmanų klasę papildė „Xiaomi“ modeliai: „13T“ ir „13T Pro“. Kaip ir galima tikėtis, jų parametruose – dideli skaičiai. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje išsamiai pristato „Xiaomi 13T“ ir „Xiaomi 13T Pro“ išmaniuosius, kad apie jų galimybes sužinotumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Xiaomi 13T“ ir „Xiaomi 13T Pro“ parametruose nurodyti skaičiai tokios kainos segmente – vieni didžiausių.
  • Šios apžvalgos filmavimo metu telefonų AMOLED technologijos ekranai, lyginant su kitų išmaniųjų, yra patys šviesiausi.
  • Naudodami maitinimo laidą „Xiaomi 13T“ bateriją visiškai įkrausite per 42 min., o „Xiaomi 13T Pro“ – vos per 19 min.
  • Abu modeliai turi infraraudonųjų spindulių siųstuvą, leidžiantį valdyti įvairius buities prietaisus.

„Xiaomi“ gamintojo tiek „13T“, tiek „13T Pro“ modeliai yra išskirtiniai jau vien dėl to, nes jų pagrindinės kameros sukurtos bendradarbiaujant su legendiniu vokiečių optikos gamintoju „Leica“. Jos pasirūpins, kad nuotraukų spalvos būtų arba itin sodrios ir iškart pritrauktų žvilgsnį, arba natūralios, o užfiksuotas vaizdas būtų ypač panašus į tą, kurį savo akimis matote priešais save. Tiesa, šie telefonai suteikia galimybę atskleisti savo kūrybiškumą – fotografuodami nepamirškite išbandyti specialių filtrų“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Xiaomi 13T“ ir „Xiaomi 13T Pro“ vaizdo apžvalgą, kurioje itin detaliai pristato šiuos išmaniuosius.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: