5 priežastys, kodėl verta rinktis „Samsung Galaxy Tab S9“ serijos planšetę

„Samsung“ gamintojo „Galaxy Tab S9“ planšetės – išskirtinės. Jos gali pasigirti funkcijomis, kurių neturi dauguma konkurentų. „Bitės Profas“ Andrius pristato 5 svarbiausias priežastis, kodėl turėtumėte rinktis būtent vieną iš „Galaxy Tab S9“ serijos planšetinių kompiuterių.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Jei turite „Samsung“ telefoną, „Galaxy Tab S9“ serijos planšetę galėsite naudoti dar patogiau.
  • Šie įrenginiai įspūdingai pateikia vaizdą dėl „Dynamic AMOLED 2X“ technologijos ekranų.
  • Vandeniui ir dulkėms atsparios planšetės palaiko išmanųjį rašiklį, kuriuo galima dar tiksliau piešti bei rašyti.
  • „Galaxy Tab S9“ vienu metu leidžia naudoti net 3 programėles ir atidaryti papildomus iškylančiuosius langus, o „DeX“ režimas šią planšetę leidžia valdyti panašiai kaip įprastą kompiuterį.

„Samsung“ gamintojo „Galaxy Tab S9“ planšečių seriją sudaro 3 įrenginiai: „Galaxy Tab S9“, „Galaxy Tab S9+“ ir „Galaxy Tab S9 Ultra“. Pastarąją dažnai naudoju pats vietoje nešiojamojo kompiuterio. Šią planšetę pasirinkau, nes jos baterija ilgai laiko, o ekranas, palaikantis 120 Hz atnaujinimo dažnį, atskleidžia visą besikeičiančio vaizdo grožį. Beje, ekranas taip pat palaiko DCI-P3 spalvų gamą, tad vaizdai stebina įvairių atspalvių gausa“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Puiki „Samsung“ įrenginių ekosistema

Jeigu naudojate „Samsung“ telefoną, tada „Galaxy Tab S9“ serijos planšetė jums bus puiki kompanjonė – jos ir išmaniojo duomenys sinchronizuojasi automatiškai.

„Dėl to visus, pavyzdžiui, užrašus ir priminimus, kuriuos įvedėte į telefoną, matysite ir planšetiniame kompiuteryje bei atvirkščiai. Šiuos įrenginius taip pat patogu naudoti kartu, kai viename iš jų reikia kito duomenų“, – sako „Bitės Profas“.

Pasak A. Archangelskio, „Galaxy Tab S9“ serijos planšetes ypač patogu naudoti kartu su „Book Cover Keyboard“ dėklu. Jis apsaugo įrenginių ekranus, gali pasitarnauti kaip stovas ir suteikia galimybę naudoti klaviatūrą, kuri būtent „Galaxy Tab S9 Ultra“ modelyje dar ir šviečia, tad puikiai matosi tamsoje. Svarbiausia, kad toks dėklas planšetes leidžia valdyti jutikliniu kilimėliu (angl. touchpad) – visai kaip įprastus kompiuterius.

„Įsivaizduokite, kad kuriate savo gyvenimo aprašymą planšetėje. Jei jos valdymo pelę nustumsite į ekrano kraštą, ji atsiras telefone! Tada iš jo galerijos galėsite patogiai paimti portretinę fotografiją ir ją akimirksniu perkelti į CV“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Pažangūs „Dynamic AMOLED 2X“ ekranai

„Dynamic AMOLED 2X“ technologijos ekranus įprastai turi aukščiausios klasės telefonai, flagmanai. Vis dėlto jais pasigirti gali visos 3 „Galaxy Tab S9“ serijos planšetės.

„Naudinga žinoti ir tai, kad šie ekranai yra geresni nei daugumos „Samsung“ televizorių. „Galaxy Tab S9“ planšetės visiškai išnaudoja vaizdo turinio kūrėjų nustatytą kokybės kartelę. Tiesa, ekrano vaizdą gerai matysite net ir būdami lauke dėl „Vision Booster“ funkcijos. Dėl jos įrenginys dar labiau pašviesina ekraną, kai užfiksuoja, kad aplinkoje yra itin daug šviesos“, – sako A. Archangelskis.

Nebijo nei vandens, nei dulkių

Visos 3 „Galaxy Tab S9“ serijos planšetės turi IP68 sertifikatą. Tai reiškia, kad jos atsparios vandeniui ir dulkėms.

„Tam, kad įrenginiams būtų suteiktas šis sertifikatas, su jais buvo atliekami testai. Tiksliau tariant, planšetės laboratorinėmis sąlygomis buvo panardintos iki 1 m gylio vandenį 30 min. ir po to tikrinamos. Taigi jei svajojote patogiai ką nors skaityti ar žiūrėti dideliame ekrane prie ežero ar vonioje, tai galite daryti kur kas drąsiau“, – sako „Bitės Profas“.

Daugiau tikslumo su išmaniuoju „S Pen“ rašikliu

Įsigijus bet kurią „Galaxy Tab S9“ serijos planšetę jums nereikės papildomai leisti pinigų tam, kad ją galėtumėte naudoti kartu su išmaniuoju rašikliu „S Pen“. Jis – priedas, kurį jau rasite įrenginio pakuotėje.

„Šiuo rašikliu planšetės ekrane galėsite ypač tiksliai piešti ir rašyti. Be to, turėsite galimybę lengvai pasirašyti PDF bei kitų formatų dokumentus. Tai padarę juos galėsite persiųsti. Naujasis „S Pen“ rašiklis, kaip ir pats planšetinis kompiuteris, turi IP68 sertifikatą, tad taip pat yra atsparus vandeniui ir dulkėms“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tarsi įprasto kompiuterio valdymas

Įprastai planšetės su „Android“ operacine sistema leidžia padalyti ekraną ir vienu metu naudoti 2 programėles. „Galaxy Tab S9“ suteikia galimybę ekraną padalyti į 3 dalis, tad galima atidaryti 3 programėles ir dar papildomus iškylančiuosius langus.

„Tiesa, šiuos planšetinius kompiuterius galima naudoti su „DeX“ režimu. Jis įrenginį leidžia valdyti panašiai kaip įprastą kompiuterį. Pavyzdžiui, atidaryti daug programėlių, taip pat sumažinti, padidinti ar nuleisti į užduočių juostą jų langus“, – pasakoja A. Archangelskis.

Jis priduria, kad įrenginius belaidžiu būdu prijungus prie kompiuterio galima naudoti ir kaip grafines planšetes, o tai ypač aktualu kūrybininkams. Tada pasitelkus planšetę galima, pavyzdžiui, ypač tiksliai piešti kurioje nors kompiuterio programoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: