Kaip redaguoti PDF dokumentą?

PDF formatas yra skirtas failų peržiūrai, o ne jų redagavimui. Tai ypač naudinga dirbant su svarbiais dokumentais. Vis dėlto juos netikėtai gali prireikti redaguoti: atnaujinti informaciją, pakeisti datą ar papildyti tekstą naujais duomenimis. Kaip tai padaryti lengviau, pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • PDF formato dokumentai yra skirti peržiūrai, o ne redagavimui.
  • Vis dėlto prireikus juose ką nors pakeisti ar papildyti galima naudoti nemokamą interneto programą.
  • Tiek „Android“, tiek „iOS“ telefonų naudotojai gali atsisiųsti programėles, kurios PDF failus leidžia redaguoti būtent šiais įrenginiais.
  • Daugiau tokio formato dokumentų redagavimo galimybių suteikia programa „PDFsam“.
 

„Tam, kad galėtumėte redaguoti PDF dokumentą, jums pravers nemokama interneto programa „PDF Simpli“. Šis nemokamas įrankis leis įterpti ar ištrinti informaciją, pridėti paveikslėlių arba paryškinti tekstą. Jis taip pat suteiks galimybę įklijuoti savo parašą, pridėti komentarų ir visa tai daryti nepakenkiant dokumentų kokybei bei neiškreipiant prieš tai buvusių duomenų“, – sako išmaniųjų įrenginiu ekspertas, „Bitės Profas“ Kostas Abromavičius.

Kaip galima keisti PDF failą?

Redaguoti PDF failus telefonu galima pasitelkiant „Word“ („Android“), „PDF Merge“ („Android“) ar „PDF Expert“ („iOS“) programėlę. Norint naudotis pastarąja, teks įsigyti prenumeratą, kuri metams kainuoja apie 53 eurus. Tiesa, prieš tai išbandyti paslaugą galėsite 7 dienas nemokamai ir įsitikinti, ar ji tenkina jūsų poreikius.

„Jei norite daugiau PDF dokumentų redagavimo galimybių, galite įsigyti „PDFsam“ prenumeratą. Su šia priemone tekstą galėsite trinti, taip pat keisti tiek jo, tiek vaizdų spalvą ir apkirpti failus palikdami tik svarbias vietas. Prenumerata kainuos apie 30 eurų metams ar 50 eurų neribotam laikui. Tiesa, kad įsitikintumėte, jog ji visiškai tenkina jūsų poreikius, iš pradžių „PDFsam“ 14 dienų galite išbandyti nemokamai“, – sako išmaniųjų įrenginiu ekspertas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: