Pasitikite Velykas kitaip: 5 išmanios pramogos visai šeimai

Nors artėjančias Velykas švęsime be giminių ar didelio draugų būrio, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia ne tik pasikalbėti, bet ir žaisti smagius žaidimus, pramogauti virtualiai. Gražiausios pavasario šventės proga „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanius sprendimus, kurie gali paversti šventę namuose išskirtine ir smagia.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Per vaizdo skambučių platformas galima ne tik pasveikinti artimuosius, bet ir žaisti smagius žaidimus
  • Programėlių parduotuvėse gausu žaidimų, kuriuose mokomasi dažyti kiaušinius ir lavinama vaikų vaizduotė
  • Velykų progai sukurta nemažai programėlių, kurios papuoš jūsų šventines nuotraukas kiaušiniais, zuikiais ir gėlėmis
  • Įvairių siurprizų rasti galima ir virtualiuose kiaušiniuose
  • Per Velykas galima virtualiai apsilankyti gyvūnų ūkiuose, kurie tiesiogiai filmuojami vaizdo kameromis

„Karantinas parodė vaizdo skambučių platformų svarbą – jos yra kol kas geriausia alternatyva gyvam bendravimui. Vaizdo skambučius galima pasitelkti ne tik įvairiems darbo susitikimams, tačiau ir šventėms bei pramogoms. Tam, kad pastarosios būtų įvairesnės programėlių parduotuvėse atsirado daugiau vaizduotę ir kūrybingumą lavinančių žaidimų, tad Velykos virtualiai gali būti tikrai linksmos“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dažykite kiaušinius

Pradėkite žaisti velykinius žaidimus dar neprasidėjus šventei. Programėlių parduotuvėse gausu mokomųjų žaidimų, kuriais naudojantis vaikai gali marginti kiaušinius ir lavinti savo kūrybiškumą. Jei jūsų atžala dar per maža dažyti tikrus margučius, tačiau jau moka žaisti mobiliuoju, šios programėlės bus puikios treniruotės pasiruošti ateityje dažyti tikruosius. Nudažytus kiaušinius galima išsisaugoti ir dalintis su kitais – tai gali virsti gražiu velykiniu sveikinimu artimiesiems.

Geriausi žaidimai – „Easter Egg Coloring Game“ („Android“), „Easter Egg Coloring Pages“ („iOS“), „Easter Egg Color By Number“ („Android“), „Easter Egg Kids Coloring Book“ („iOS“), „Easter bunny egg coloring book“ („Android“), „Easter Eggs 3D” („iOS“).

Paslėpkite margučius

Dauguma vaikų mėgsta žaisti įprastas slėpynes, todėl jiems patiks ieškoti margučių, kuriuos paslėpė draugai ar giminaičiai. Kelioms šeimoms tereikia susijungti virtualiame vaizdo skambutyje, kurį galima atlikti „Zoom“, „Google Meet“, „Skype“, „Facetime“, „Messenger“ ar kitose patinkančiose platformose.

Prieš skambutį viena šeima turi būti paslėpusi margučius savo namuose ne visai matomose vietose. Komanda su telefonu ar kitu įrenginiu vaikšto po namus ir rodo įvairias vietas per savo kamerą, o kita šeima virtualiai bando surasti paslėptus kiaušinius.

Kiaušinių paieška bus dar įdomesnė, jei sugalvosite mįsles ar užuominas, primenančias „šilta-šalta“ žaidimą. Galite sugalvoti savo prizą, kurį laimės greičiausiai visus margučius suradusi šeima tam, kad žaidimas būtų dar įdomesnis.

Margučių bokštas

Šį linksmą ir nuotaikingą žaidimą taip pat gali žaisti kelios šeimos susijungusios į vaizdo skambutį. Reikia turėti margučių, tualetinio popieriaus ir popierinių rankšluosčių tūtelių, žirklių bei lipnios juostos. Žinoma, galite naudoti ir kitas namuose turimas priemones – tereikia pasitelkti kūrybingumą.

5 minutes vykstančio žaidimo metu abi šeimos varžosi, kuri greičiau pastatys aukštesnį bokštą, tuo metu kaip sekasi jūsų „konkurentams“ galite matyti išmaniojo įrenginio ekrane.

Statomas bokštas turi būti pakankamai tvirtas, kad nesugriūtų, o kiaušiniai – nesudužtų. Nuo šeimų vaizduočių priklauso, kaip atrodys statiniai.

Virtualus siurprizas

Vaikai mėgsta šokoladinius kiaušinius su jų viduje paslėptu žaisliuku. Vis dėlto siurprizų galima rasti ir virtualiuose kiaušiniuose mobiliajame telefone ar planšetėje.

Naudojantis „Surprise Eggs“ žaidimu, pirmiausia, reikia pirštais „nulupti“ kiaušinį ir sulaužyti šokoladą. Staigmenomis tampa įvairūs gyvūnai, princesės, ypatingų galių turintys herojai ar žinomi animaciniai veikėjai. Nemokamą žaidimą galima atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.

Papuoškite nuotraukas

Kai per Velykas fotografuositės ir norėsite siųsti nuotraukas artimiesiems, nepamirškite sukurti vaizdams šventinių rėmelių. Specialiai šiai progai sukurtos programėlės leidžia pasidaryti nuotraukų koliažus, papuošti jas zuikiais, kiaušiniais ir gėlėmis tam, kad kitiems žmonėms būtų galima išsiųsti ne paprastas nuotraukas, o gražius atvirukus.

Tam geriausiai tinka šios programėlės – „Happy Easter Day – Photo Editor“ („iOS“) „Photo Editor of Easter Raster“ („iOS“), „Easter Photo Frames“ („Android“).

Tradiciniai žaidimai

Šeimos susibūrimai dažnai neįsivaizduojami be kultiniais tapusių stalo žaidimų. Kokias alternatyvas galime rinktis švenčiant virtualiai?

Puikia pramoga visai šeimai gali tapti ir virtualus kortų žaidimas „Uno“ („Android“, „iOS“). Jis tikrai nesudėtingas, todėl žaidimą greitai perpras ir tie, kurie anksčiau nėra jo žaidę.

Visada smagu pasivaržyti kitame visus įtraukiančiame ir labai smagiame žaidime – „Bingo“ („Android“, „iOS“). Pastarajame visi žaidėjai turi vienodas galimybes laimėti, nes žaidimas paremtas ir dideliais atsitiktinumais.

Aplankykite gyvūnus

Kiškiai nuo seniai tapę Velykų simboliu. Ar norėtumėte pavasario šventės proga apsilankyti tikroje gyvūnų fermoje? Su visa šeima galite bent virtualiai apsilankyti tikruose gyvūnų ūkiuose, kurie tiesiogiai filmuojami vaizdo stebėjimo kameromis.

Paspaudę ant nuorodų susitiksite su šiais gyvūnais: antimis, mažosiomis ožkytėmis, avimis, viščiukais, karvėmis ir jūrų kiaulytėmis.

Stebėjimas, ką veikia gyvūnėliai, gali tapti puikia edukacine priemone mažiesiems.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: