„Galaxy Unpacked 2023“ renginys – netrukus. Ką jame išvysime?

Išmaniųjų įrenginių entuziastai su nekantrumu laukia kasmetinio „Galaxy Unpacked 2023“ renginio ir ne be reikalo. Jo metu Pietų Korėjos technologijų milžinas „Samsung“ pristatys savo naujausią ir iki šiol pažangiausią „Galaxy“ įrenginį. Ko dar galime tikėtis?
 

„Samsung“ duoda užuominą, kad naujasis įrenginys turės kvapą gniaužiančias kameras, kurios atvers įspūdingas fotografavimo naktį galimybes. Be abejo, šio gamintojo fanai turi ne vieną teoriją, ką dar pamatysime „Galaxy Unpacked 2023“, tačiau viską išvysti savo akimis galėsime jau visai netrukus. Vasario 1 d. 20 val. kviečiame čia stebėti tiesioginę renginio transliaciją. Bus tikrai įdomu“ – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.