„Samsung Galaxy A35 | A55“ telefonų apžvalga

„Samsung Galaxy A35 ir A55“ ne tik turi viską, ką turėjo jų pirmtakai, bet ir dar geriau – ryškūs ekranai, elegantiškas dizainas, lengvas valdymas, pažangios kameros bei galingi procesoriai. Ar iš tiesų vidutinės klasės telefonai gali pasižymėti tokiais įspūdingais parametrais? „Bitės Profas“ Žygis paruošė vaizdo apžvalgą, kurioje plačiau papasakoja apie šių išmaniųjų galimybes.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Šie išmanieji savo dailiu dizainu primena brangiausius flagmanus – stiklinė „Galaxy A35“ nugarėlė ir metalinis „Galaxy A55“ rėmelis sukuria tikrą prabangos pojūtį.
  • Šie modeliai turi „Super AMOLED“ ekranus bei sparčius procesorius su patobulinta aušinimo sistema, kurie ne tik užtikrina, kad įrenginys veiktų itin sklandžiai, bet prailgina baterijos veiklos laiką.
  • Abu išmanieji nugarėlėse turi po 3 objektyvus: 50 MP pagrindinį objektyvą, itin plataus kampo ir makroobjektyvą. „Galaxy A55“ siūlo geresnę asmenukių kamerą.

„Vos pažvelgę į šiuos modelius, net nepatikėtume, jog tai – vidutinės klasės telefonai. Savo dailiu dizainu jie primena net ir brangiausius flagmanus – stiklinė „Galaxy A35“ nugarėlė ir metalinis „Galaxy A55“ rėmelis sukuria tikrą prabangos pojūtį. Geriausia tai, jog savo charakteristikomis šie modeliai lenkia ne vieną savo klasės konkurentą – „Super AMOLED“ ekranai, spartūs procesoriai su patobulinta aušinimo sistema, dėl kurių baterijos veikia dar ilgiau“, – sako „Bitės Profas“ Žygis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: