• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Tik internetu
Sony

65" OLED XR65A80KAEP išmanusis televizorius

Sony 65" OLED XR65A80KAEP išmanusis televizorius

 • Sony 65
 • Sony 65
 • Sony 65
 • Sony 65
 • Sony 65
1 / 2
Tik internetu
Sony

65" OLED XR65A80KAEP išmanusis televizorius

PVM

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Skaityti daugiau

9,99 € / mėn.

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

Sony

65" OLED XR65A80KAEP išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „OLED“ ekranas
 • „Dolby Atmos“ garso palaikymas
 • Itin siauras rėmas
 • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
Modernus ir minimalistinis metalinis rėmelis, trys stovėjimo padėtys – tai tik keli „Sony 65'' XR65A80KAEP“ išmaniojo televizoriaus privalumai! 4K OLED ekranas užtikrins realybę atitinkančias spalvas, „Cognitive XR™“ procesorius leis mėgautis detaliu vaizdu, o viską į harmoningą patirtį sujungs „Dolby Atmos®“ garso sistema ir prie aplinkos prisitaikantis garsas!
Sony 65'' XR65A80KAEP | BITĖ


Aukštos kokybės vaizdas neužmirštamai patirčiai

„Sony 65'' XR65A80KAEP“ 65 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje integruotas galingas „Cognitive XR™“ procesorius nukels audiovizualinę patirtį į kitą lygmenį! Šis inovatyvus procesorius atkuria turinį atitinkantį realybę, kad patirtis būtų neįtikėtinai tikroviška. Vaizdas analizuojamas ir valomas, ypač aplink pagrindinius taškus, kad būtų sukurtas gylis, nepaprastas kontrastas ir gražios spalvos.
 


Pasinerkite į realius nuotykius

Dėl „Cognitive XR™“ procesoriaus „Sony 65'' XR65A80KAEP“ išmanusis televizorius užtikrins itin aukštą vaizdo kokybę, o stulbinantį kontrastą garantuos 4K OLED ekranas, tad kiekviena detalė, matoma ekrane, bus tolygi matomoms realiame gyvenime. Dėl „XR Triluminos Pro“ technologijos išmanusis televizorius gali pasiekti daugiau nei milijardą spalvų ir atkurti kiekvieną iš jų su subtiliais realiame pasaulyje matomais skirtumais. Negana to, mėgausitės tokiomis funkcijomis kaip maksimali rezoliucija, judesio aiškumas, kokybės didinimas ir kadrų švelninimas!
 
Sony 65'' XR65A80KAEP | BITĖ
Sony 65'' XR65A80KAEP | BITĖ


Garsas, kuris prisitaiko

Nesvarbu, kurioje kambario vietoje esate, „Sony 65'' XR65A80KAEP“ nustato padėtį ir optimizuoja garsą, kad galėtumėte mėgautis tokia pačia garso kokybe, kaip sėdėdami tiesiai prieš televizoriaus ekraną. Negana to, garsas prisitaiko prie aplinkos ir kinta, priklausomai nuo joje esančių objektų, pavyzdžiui, užuolaidos sugeria garsą. Šis televizorius aptinka objektus ir atkuria garsą jį patobulindamas pagal erdvę.
 


Daugiau galimybių žaidžiant

„Sony 65'' XR65A80KAEP“ naudoja automatinį mažos delsos režimą bei atpažįsta, kai yra prijungta bei įjungta konsolė, todėl žaidimai taps sklandesni bei jautresni atliekamiems veiksmams. Kartu su kintamu atkuriamuoju dažniu, išmanusis televizorius išvengia ekrano lūžio ir strigimų, jis dinamiškai koreguoja atkuriamąjį dažnį, kad atitiktų žaidimų dažnį. Išmanusis televizorius yra suderinamas su „Bluetooth®“ palaikančiais įrenginiais, kad pramogos vyktų sklandžiai. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines arba ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV laidomis bei muzika savo mėgstamoje vietoje – be jokių trikdžių. Naudokitės „Google TV“ ir rinkitės iš begalės kanalų, o Jūsų patogumui „Go3“ veikia be priedėlio!
 
Sony 65'' XR65A80KAEP | BITĖ
Sony 65'' XR65A80KAEP | BITĖ


Prisitaikantis prie erdvės ir poreikių

„Sony 65'' XR65A80KAEP“ išmaniojo televizoriaus dizainas yra itin elegantiškas ir minimalistinis, tad tiks kiekvieno namuose. Metalinis rėmelis yra plonas, tad visas dėmesys bus nukreipiamas į rodomą turinį. Trijų krypčių stovas leidžia pasirinkti standartinę televizoriaus stovėjimo padėtį, siaurą padėtį siauroms erdvėms bei garso juostos nustatymą, kad jaustumėtės it kine!
 

Sony

65" OLED XR65A80KAEP išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1574 mm x 958 mm x 180 mm
Matmenys be stovo (mm)1448 mm x 836 mm x 53 mm
Matmenys su stovu (mm)1448 mm x 862 mm x 330 mm
Svoris be stovo (kg)23
Svoris su stovu (kg)24,6
ModelisXR65A80KAEP

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas10W + 10W + 10W + 10W + 10W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysRF jungtis, Optinis garso išėjimas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
Kita„XR OLED Contrast Pro“, „XR Triluminos Pro“, „XR HDR Remaster“, „Auto Low Latency Mode“, „Auto Genre Picture Mode“
Kita„Acoustic Surface Audio+“, „3D Surround Upscaling“, „Chromecast built-in“, Šviesos jutiklis, Paieška balsu, „Voice Zoom 2“
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai