Meniu

Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius

 • Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius
 • Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius
 • Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius
 • Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius
1 / 2

Samsung 55" QLED 4K QE55Q67TAUXXH išmanusis televizorius

Dovana | BITĖ

Laimėkite 1000 Eur kasdien!

Pirkite BITĖJE – įrenginius, paslaugų planus ar kitas prekes – ir registruokitės žaidimui www.bite.lt/kaledos-zaidimas. Kasdien išrinksime po vieną laimingąjį! Žaidimo taisyklės

 • QLED 55" (139 cm) ekranas
 • Smart TV
 • G energijos efekttyvumo klasė

PVM

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.
 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Atkuria 4K raiškos vaizdą
 • Taikomos „Quantum Dot“, „Dual LED“ ir „HDR 10+“ vaizdo technologijos
 • Išmani prieiga prie internetinio turinio ir namų daiktų interneto
Trūkumai
 • Virtualūs asistentai nepalaiko lietuvių kalbos
 
Jei naujasis „Samsung Q67T“ televizorius rodytų tik kelias televizijos programas, jo plati 55 colių įstrižainė ir itin detali 4K raiška nueitų perniek. Taip nenutiks: su šiuo išmaniuoju televizoriumi pasieksite ne tik pamėgtus televizijos kanalus, bet ir begalę turinio internete. „YouTube“, „Netflix“ ar kitas vaizdo turinio platformas šis įrenginys paverčia langu į kitą pasaulį. Jame taikomos pažangiausios vaizdo atkūrimo technologijos, esamus standartus praaugusios visa galva. Dėl „Quantum Dot“ matysite 100 proc. tikslią atspalvių gamą, reikiamus kontrasto ir spalvų sprendimus pagal žiūrimą turinį parinks išmanusis „Dual LED“ sprendimas, o su „HDR 10+“ net smulkiausios detalės bus atvaizduotos itin kruopščiai. Televizoriaus ekrane valdykite visus išmanius namų įrenginius, prašykite virtualaus asistento pagalbos ir tiesiog atsipalaiduokite – tegul jūsų laisvalaikiu rūpinasi geriausias iš geriausių.
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ


Nepamirštamas spalvų pasaulis

Tobulėjant vaizdo technologijoms, jūsų televizoriuje atgyja itin tikslūs atspalviai. Naujajame „Samsung“ taikoma „Quantum Dot“ technologija užtikrina, kad kiekvienas vaizdas atrodytų stulbinamai. Visi šviesos signalai lūžta į 100 proc. tikslią spalvų gama, neprarandančią ryškumo bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Matykite vaizdą, koks jis yra iš tikrųjų.
 

Prie siužeto prisitaikantis fonas

Įtemptos sporto varžybos, įstabios kelionės Amazonės džiunglėse ar puikus meninis filmas? Kiekvieną siužetą kurėjai mato vis kitaip, todėl išmani „Dual LED“ foninio apšvietimo technologija „Samsung“ televizoriaus ekrane atkurs jų akimis matytą vaizdą. Ji koreguoja spalvų toną pagal jūsų žiūrimo turinio nuotaiką bei savybes, todėl visada mėgausitės tinkamiausiais vaizdo nustatymais.
 
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ

Net menkiausių detalių tikslumas

Pamirškite išblukusį ar išsiliejusį vaizdą – su „Quantum HDR“ aukšto dinaminio diapazono sistema, „Samsung“ televizorius itin kruopščiai fiksuos kiekvieną detalę, kampą, tekstūrą ar spalvą. Išryškindama kontrastą, ji sukurs neeilinę žiūrėjimo patirtį ir atkurs itin gilius juodus atspalvius. Ženkite pirmiau nei tendencijos – taikoma „HDR10+“ technologija viršija galiojančių standartų reikalavimus ir jūsų svetainėje tiesia tiltą į ateitį.
 

Vaizdas be ribų

Pažangusis „Samsung“ televizorius ne tik leis pasinerti į nepamirštamas pramogas, bet ir taps jūsų namų interjero puošmena. Trys iš keturių jo kraštinių turi vos pastebimus rėmus, todėl kiekvienas milimetras išnaudojamas nepamirštamam vaizdui sukurti. Kad aukščiausios raiškos filmai, serialai ir kitos pramogos atgytų kuo efektyviau, televizorius turi spartų „Quantum Processor Lite“ lustą, atsakingą už svarbiausius vaizdo parametrus bei jo atkūrimą.
 
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ

Visas pasaulio turinys – vienu paspaudimu

Visas išmaniąsias „Samsung“ televizoriaus galimybes lengvai pasieksite atsidarę „Smart Hub“. Čia – begalinis turinys, „YouTube“ vaizdo įrašai, „Spotify“ melodijos ir kitos jūsų kokybiškam laisvalaikiui reikalingos programėlės. Minimalistinis įrenginio puotelis leis patogiai ir akimirksniu pasiekti pageidaujamą turinį – tiek televizoriuje, tiek televizijos priedėlyje, tiek žaidimų konsolėje.
 

Išmanių namų širdis

Televizorius – išmanios jūsų namų ekosistemos dalis. Savo telefono ekrane transliuojamą vaizdą galėsite paleisti vienoje televizoriaus pusėje, o kitoje toliau žiūrėti jau stebimą turinį. „Samsung“ įrenginys palaiko ne tik „Bixby“, bet ir „Google“ bei „Amazon“ išmaniuosius asistentus, todėl balsu valdyti turinį galėsite pasirinkę jums artimiausią. Galiausiai – naudodamiesi daiktų interneto technologija ir „SmartThings“ valdikliu, galėsite televizoriuje valdyti visus išmanius namų įrenginius nuo siurblio iki šaldytuvo.
 
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q67T (QE55Q67TAUXXH) | BITĖ

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)705,9 mm x 1230 mm x 57,4 mm
Matmenys su stovu (mm)783,7 mm x 1230 mm x 243,3 mm
Svoris be stovo (kg)16,2
Svoris su stovu (kg)16,4
ModelisQE55Q67TAUXXH
Operacinė sistemaTizen™

Ekranas

Vaizdo gerinimo sistemaQuantum Processor Lite
Ekrano tipasQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Digital Plus
Garsiakalbių galingumas20W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtys1
Bluetooth4.2
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF įvadas, CI lizdas, HDMI A / grįžtamojo kanalo palaikymas, eARC, Anynet+ (HDMI–CEC)

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaPrisitaikantis garsas, Šviesumo jutiklis, Digital Clean View, Auto. kanalų paieška, Automatinis išjungimas, Subtitrai
KitaConnect Share™ (HDD / USB 2.0), Elektroninis programų dienraštis (EPG), Žaidimų režimas, Freesync, G-SYNC, OSD kalba

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: