Transporto valdymo sistemos

Transporto valdymo sistemos

Lengvas būdas stebėti ir kontroliuoti įmonės transporto priemones.

Šią paslaugą teikiantys partneriai TVS „Apsaugos centras“, TVS „Teltonika OBD2“, TVS „Simbiotecha“ siekia užtikrinti lengvą ir patogų Jūsų transporto stebėjimą bet kuriuo metu.

Transporto valdymo sistema „Apsaugos centras“ skirta įmonėms, turinčioms bent vieną transporto priemonę ir siekiančioms sumažinti transporto parko valdymo sąnaudas bei optimizuoti darbo našumą, stebint ir kontroliuojant transporto priemonių darbo parametrus ir buvimo vietą.

Tai ne tik transporto priemonių stebėjimas interneto naršyklėje ir tikslus jų vietos atvaizdavimas skaitmeniniuose žemėlapiuose, bet ir:

  • optimalaus maršruto planavimas pagal adresą ar pažymėtą objektą;
  • išsamių ataskaitų sudarymas;
  • tiksli kiekvieno darbuotojo darbo laiko apskaita su viena ar keliomis transporto priemonėmis;
  • efektyvus automobilių rezervavimas.

„Teltonika FM1010“ – paprastas ir efektyvus transporto valdymo sprendimas, skirtas palengvinti kelioninių dokumentų pildymą, kontroliuoti transporto priemonių kaštus, realiuoju metu sekti konkrečią transporto priemonę.

Šis įrankis suteikia svarbiausias transporto kontrolės funkcijas, be to, nereikalauja jokių įdiegimo darbų. Tereikia prijungti įrenginį prie automobilio OBD2 jungties, interneto svetainėje avl3.teltonika.lt/web5 prisijungti prie savo paskyros ir jau galite matyti, kur yra Jūsų transporto priemonė, ar jau pasiekė paskirties tašką (ar keliauja link jo), kiek kilometrų nuvažiavo šiandien, per šią savaitę ar mėnesį.

TVS „Simbiotecha“ pirmiausia skirta verslo įmonėms, kurios turi ir valdo transporto ūkį: logistikos, automobilių nuomos, taksi paslaugų, keleivių pervežimo ir kitoms įmonėms. Išskirtinis šios sistemos privalumas yra tai, kad ją galima pritaikyti prie įvairių verslo segmentų poreikių, o jos informacija bet kuriuo metu pasiekiama neribotam naudotojų skaičiui internete adresu tracking.lt. 

Visada po ranka turėsite savo transporto ūkio duomenų archyvą, kuris suteikia galimybę realiuoju laiku stebėti:

  • Jūsų transporto priemonių buvimo vietą visame pasaulyje;
  • nuvažiuotą atstumą ir apskaityti darbuotojų darbo valandas;
  • transporto judėjimo maršrutą ir sužinoti, kiek buvo sunaudota kuro.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.