„Samsung KNOX“

„Samsung KNOX“

Saugi erdvė darbuotojams kaupti duomenis tiek biure, tiek ir už jo ribų.

„Samsung KNOX Workspace“ – aukšto saugumo lygio paslauga, kuri gali būti naudojama ir padidinto saugumo vyriausybiniuose ar komerciniuose tinkluose. Tai atskira saugaus darbo aplinka Jūsų telefone ar kompiuteryje, kurioje galima naudotis iš anksto patikrintų programų rinkiniu ir saugoti duomenis. Ši apsauga veikia nuolat: tapatumo nustatymo, prisijungimo prie duomenų, operacinių sistemų paleidimo, mobiliojo įrenginio ir jame esančių programėlių naudojimo metu. Norint apsaugoti ir atskirti asmeninius bei darbinius duomenis skirtingose erdvėse, paslauga suteikia galimybę atskirti asmeninę ir darbinę informaciją į dvi skirtingas aplinkas viename telefone. Čia laikomi duomenys yra apsaugomi nuo kenkėjiškų programų, duomenų vagystės, įsilaužimo į telefoną, vagystės ar pametimo atvejais.

„Samsung KNOX Premium“ suteikia  galimybę administruoti ir valdyti mobiliuosius įrenginius nuotoliniu būdu, konfigūruoti elektroninio pašto bei WI-FI tinklo nustatymus, įdiegti reikiamas arba apriboti nepageidaujamas programėles bei kitus įrenginio funkcionalumus.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.